Wpis z mikrobloga

We #wroclaw stabilnie xD

Po wypadku na Klecińskiej koło FATu przyjechała ekipa sprzątająca. Teraz w tą ekipę ktoś się #!$%@?ł i jest drugi wypadek xDDD Sprzątają dalej a korek rośnie. Co za patologia xD
  • 40
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: > wyjedzie albo po prostu muszą zwolnić bo jedzie ktoś przepisowo jest dramat i nagły ruch kierownica.

no walsnie nie bo ludzie tam robia wypadki na zupelnie pustej drodze walac w barierke bo co jest nie tak z zakaretam tak samo jak na wjedzie na psim polu kolo korony gdzie kilka aut wylądowało w polu i sam tam piruet wykrecilem na pustej drodze
  • Odpowiedz
@alahakbar Jeździłem tam kupę czasu dzień w dzień. W życiu nie miałem problemu na tyn zakręcie oprócz momentu słynnego paraliżu miasta jak tam lód był.

@KetevaN Ty też tam ile 4 lata jeździłeś? Potwierdzasz opinie?
  • Odpowiedz
@rozklekotany: @DamiDami: kolejna ciekawostka.
Info od kolegi z służb.
Najprawdopodobniej wina chłopaków z Alby.
Podczas sprzątania ruch był wstrzymany, policjant ponoć dostał od nich info, że można już puszczać ruch bo już skończyli, ruch puszczony i pierwsze (lub jedne z pierwszych) aut #!$%@?ło się w nich i ich samochód, ponieważ nie był do końca zebrany sorbent z resztkami oleju.

Nie mam pewności na 100% bo trwa śledztwo, to na gorąco
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz: grubo :o
A ja już wieszałem psy na policji, że #!$%@? zabezpieczyli chłopaków i na samą Albę, że źle zabezpieczyli miejsce stawiając trójkąt ostrzegawczy, etc. za blisko. Inna sprawa, że co by nie wyszło to i tak wina Janusza, który rozpędzony #!$%@?ł się na takie miejsce i nie zachował należytej ostrożności. Mogą mu te okoliczności złagodzić wyrok, ale mimo wszystko zasługuje na karę.

Tak czy siak głupia i bezsensowna śmierć,
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz: Inna sprawa, że policja tragicznie kierowała ruchem na facie i nikt nie wiedział jak ma tam jeździć. Obok jest komisariat, a oni jedyne co zrobili, to postawili dużą sukę w poprzek na wjeździe przy skrzyżowaniu, żeby zablokować ruch i tyle. Zero zmiany organizacji świateł, zero info, zero policjanta kierującego ruchem na skrzyżowaniu. Ludzie zagubieni od strony cmentarza i alei pracy nie wiedzieli jak mają jechać...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alahakbar: jeśli nie widzisz różnicy, to chyba kiepsko u Ciebie z kierowaniem autem, co? Pozwól, że Ci wytłumaczę. Jadąc pod górę masz odciażoną przednią oś skrętną (i zwykle napędową). Oznacza to, że auto gorzej skręca (początkowo jest podsterowne). Dodatkowo ta część estakady jest po wewnętrznej, więc jest ciaśniej w zakręcie. No i auta tam przyspieszają, więc czas reakcji może się wydłużyć.
  • Odpowiedz
@DamiDami: korek był aż do wiśniowej prawie.
Policja w mojej opinii współwinna bo finalnie to oni puścili ruch, natomiast tak jak piszesz nic nie usprawiedliwia łba w toyocie który #!$%@? mógł zatrybić że jeśli coś stoi i nagle rusza to nie znaczy że przed nim do milenijnego jest hiway i można cisnąć ile wejdzie bo zawsze na drodze coś zostaje jak nie jakieś elementy lub właśnie najgorsze jak pozostałości płynu bo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alahakbar: No skomentuj, proszę, posłucham co mądrego masz do powiedzenia. O mój status finansowy nie musisz się obawiać. I możesz również załączyć statystyki,które pokażą, że to nieprawdą, że miqzdzaca większość aut ma napęd na przód ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alahakbar: siła dośrodkowa jest odwrotnie proporcjonalna do promienia krzywizny, po której porusza się obiekt. W przypadku auta to sprowadza się do siły tarcia opon o jezdnię. Czyli auto poruszające się po większym łuku może mieć mniejszą przyczepność.
Zresztą tutaj akurat działa "chłopski rozum": na wielkim rondzie możesz jechać z większą prędkością niż wokół pachołka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Alternatywnie można rozumować w ten sposób: jadą dwa auta
  • Odpowiedz