Wpis z mikrobloga

We #wroclaw stabilnie xD

Po wypadku na Klecińskiej koło FATu przyjechała ekipa sprzątająca. Teraz w tą ekipę ktoś się #!$%@?ł i jest drugi wypadek xDDD Sprzątają dalej a korek rośnie. Co za patologia xD
  • 40
  • Odpowiedz
@DamiDami: nie żyje typ z ekipy sprzątającej wg Wrocławskiej. Ciekawe czy będzie akt trzeci. Dobrze, że mam blisko do pracy i jeżdżę tramwajem.
  • Odpowiedz
dlaczego na wyizolowanej 2 pasmowce miało by byc 50


@alahakbar: bo to zakręt na estakadzie, kawałek wcześniej i kawałek dalej jest chodnik wzdłuż jezdni i skrzyżowania z sygnalizacją świetlną
  • Odpowiedz
@DamiDami: jak zobaczyłem twój wpis to wszedłem na wrocławską przeczytać czy coś więcej jest napisane i w trakcie czytania artykuł zmienił mi się z "walczy o zycie" na "zmarł" :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@pekak: kurde, szkoda chłopa. Współczuję. Wykonywał swoją pracę a jakiś idiota w niego wjechał, bo nie potrafił zachować ostrożności na drodze. Masakra.
  • Odpowiedz
@alahakbar są też co chwila ale najechania na dupe bo nagle ludzie hamuja.

@Wychwalany Bo ludzie są jebnieci. I tak już jest podniesione na 60 ograniczenie. Jak jedziesz tyle to wszystko cię wyprzedza albo jeszcze trąbi nawet na prawym pasie. Generalnie nic to nie zmienia czy tam pojedziesz 50 czy 60 bo i tak staniesz na czerwonym XD

@alahakbar nie jest zrobiony #!$%@? tylko część geniuszy jedzie tam 80
  • Odpowiedz