Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz no to napisałaby ci "Ja się uczę", masz pełne zdanie, byłoby lepiej?
Prócz tego że piszesz pełnymi zdaniami to zawierają one tyle samo treści co jej.
W ogóle jak ktoś się spuszcza w sieci na czatach na "pisanie pełnymi zdaniami" to właśnie najczęściej sam nic ciekawego nie wnosi i nadaje pełnym zdaniom jakąś mistyczna wartość, żeby poczuć się lepszym.
  • Odpowiedz
@krucjan: dzięki to przy następnej okazji pójdzie mi lepiej.Mogla mi napisać co kolwiek,albo jak nie podobała jej się 1 wiadomość mogła usunąć parę a nie odpisywać.Wiem w 3 wiadomości powinienienem zaproponować wyjście,ale już się rozpisalem na 2 strony a4 i nie napisałem nic ciekawego
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: chcesz się wyróżnić to napisz "ehhh czy tylko mnie tak dzisiaj w krzyżu #!$%@??" a nie "Elo co tam" chcesz żeby panna cie jakoś zagadywała a sam walisz taką sztampę, że aż smutno patrzeć.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: nie umawiaj się na kawę albo piwo, umów się na gofry :D nie pytaj jaka jest jej ulubiona piosenka tylko napisz "wyobraź sobie ze przylatuja kosmici i masz puscic jedna piosenke ktora ma im sie spodobac zeby uratowac ziemię"* i tak dalej i tak dalej.
Nie jestem jakimś znawcą tematu tak na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że wybijesz się z klateru gości co piszą własnie "Co tam,
  • Odpowiedz
co nie zmienia faktu, że mam ziomka chada 100% i on pisze w drugiej wiadomości czy panna przychodzi sie ruchać i są takie co normalnie przychodzą bez gadki żadnej :D niestety my #!$%@? musimy brekdensa na #!$%@? zatanczyc najpierw. takie zycie.
  • Odpowiedz