Wpis z mikrobloga

#amrest dzisiaj pokazał dobre wyniki wiec dzisiaj jest mocne up, ale ja skupuje to od miesiaca bo uwazam ze nie bedzie zadnego mocnego lockdownu https://www.wykop.pl/wpis/59013235/jak-w-zeszle-wakacje-bralem-short-wig-na-lockdown-/. Dobrałbym jeszcze na malej korekcie, jesli bedzie do okolic 27.50. Do polowy sierpnia rzad deklarował ogloszenie ewentulanych nowych obostrzen wiec czekam czy cos zdecyduje, moze jakas wersja light dla niezaszczepionych ale juz nie bedzie locka calych galerii IMO. A kazdy widzi jak jedzenie w knajpach podrozalo. To moj scenariusz, brak lockdownu i inflacja na jedzeniu, nie gram nic wiecej, simple as that
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety ja wszedłem za średnio 26.40 i dosyc mocno. Wchodzac w zeszlym roku za 18pln troche ryzykowales bo nie wiadomo jak to bedzie z tym wirusem i dzialanoscia galerii, masz za to teraz wieksza nagrode. Ja wole pewniejsze strzaly na mniejszym ryzyku (ale z mniejszym zyskiem), dla mnie zmieniły sie perspektywy amrest dopiero ostatnio, szczepionka najwyrazniej działa, nie bedzie twardego locka, moze to wrocic do zakresu cen sprzed pandemii.
  • Odpowiedz
@kot__morderca ja uważam wręcz przeciwnie - w naszym kraju nic nie jest pewne i obawiam się, że w najbliższym czasie mimo skuteczności szczepionki wiele firm zostanie przymusowo zamkniętych. Jeśli chodzi o zakup za 18zł to bardziej patrzyłem przez pryzmat tego, że wtedy już kurs dość mocno szorował po dnie a perspektywy nie były tak tragiczne
  • Odpowiedz
@kot__morderca: Co do AmRestu to też sądzę że w przeciągu roku powinine wrócić na kurs sprzed pandemii. Te ~ 29 pln to może być też mało.

Dla mnie drugą spółką jest EnterAir. Tak samo jak ludzie nie wierzyli chyba w wyniki AmRestu, tak samo nie wierzą w wyniki Enterka. Znajomy leciał ostatnio do Turcji to mowił że samolot Enterka wypchany po brzegi. Też mogą zaskoczyć wynikami za II kwartał, nie mówiąc
  • Odpowiedz