Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, szukamy z różową auta w którym po wyciągnięciu tylnich siedzień można by położyć materac i tam spać. Coś w stylu Peugeot Partner. Ważne jest dla nas żeby jednak cena nie była kosmiczna. Macie jakieś marki/modele godne polecenia?

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Upadek: VW Sharan pierwszej lub z początku drugiej generacji. Trafisz również modele z obrotowymi przednimi siedzeniami. Podłoga płaska, idealna pod materac, łatwo usuwalne tylne siedzenia.
  • Odpowiedz
@Upadek: Albo jakiś van (jak wspomniany Sharan), albo kombivan, ale z długim rozstawem osi. Np Transit Connect LWB, bo w standardowych kombivanach jest chyba ok 1,6m za fotelami, więc jak nie chcesz spać z nogami na zewnątrz, to powinieneś przede wszystkim sprawdzać długość przestrzeni ładunkowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Upadek: chyba każdy vanowaty samochód da radę w takiej roli. W tym roku widziałem na campingu dwoje ludzi z psem w zafirze, gadałem z nimi, mieli właśnie wyjęte siedzenia i materac w środku, do relingów przywiązaną płachtę pod którą zmieścił się stolik. Od zafiry większe są smax, galaxy, inne sharany itd więc nie będzie problemu chyba że masz ponad 2m wzrostu.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie napisałeś jaki budżet ale jak mały to Vectra c kombi :)
Tam trumna wejdzie. Signum się rozkłada na płasko, nie wiem jak vectra
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Upadek: my sporo jeździliśmy Citroen Evasion 2001r. Nie najmłodszy, ale podłoga plaska w wymiarze 120x200(albo 210) materac welurowy, zasłony na rzepy do podsufitki i bajka była. :-)
Turbo fajne auto. :-)
  • Odpowiedz