Wpis z mikrobloga

@wcfilmowe:
Gościu, ale ja nie mam żadnych zwierząt, ani nie jestem też antynatalistą. Śmieszy mnie tylko walka z tym żeby ludzi postrzegali zwierzęta według jakiś standardów ustalonych przez innych ludzi. Właśnie zbudowałeś swoją twierdzę, a następnie się w niej zesrałeś na rzadko XD.
@AntyKuc: ale przecież zrobiłem to specjalnie, żeby cię wyśmiać. Zadałem analogicznie idiotyczne pytanie co ty, poprzednio uprzedzając, że to robię, zniżając się do twojego poziomu. Wiedziałem, że nie zrozumiesz i będziesz na tym budował swoją ripostę xD żenujące xD
@wcfilmowe:

dostałeś po piździe


To niezły rynsztok, nauczyłeś się tego od starej czy starego? Szkoda, że nie nauczyli Cię żebyś tolerował to w jaki sposób inni ludzie zajmują się swoimi zwierzętami i w jaki sposób je postrzegają, w ten sam sposób można też atakować osoby o innej orientacji - "hur dur rozumiem mieć kolege, ale żeby z nim spać!?!?!?!". Przestań zasłaniać się tym, że odbiłeś piłeczkę, bo już na wstępnie coś
To niezły rynsztok, nauczyłeś się tego od starej czy starego?


@AntyKuc: od twojej starej, zawsze powtarza, że to lubi.

Szkoda, że nie nauczyli Cię żebyś tolerował to w jaki sposób inni ludzie zajmują się swoimi zwierzętami i w jaki sposób je postrzegają, w ten sam sposób można też atakować osoby o innej orientacji - "hur dur rozumiem mieć kolege, ale żeby z nim spać!?!?!?!"


@AntyKuc: o, widzę drugie piętro swojej
@r333m4k444:

ty właśnie postawiłeś znak równości pomiędzy homoseksualizmem i zoofilią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przepraszam, gdzie wspomniałem coś o zoofilii? Chodziło mi raczej o porównanie:

- Traktuje psa jak dziecko? Ok, nikomu nie robi to krzywdy i jest to mój wybór

- Mam chłopaka będąc mężczyzną? Ok, nikomu nie robi to krzywdy i jest to mój wybór.


Ale może twój pies powinien zostać skontrolowany przez odpowiednie organy,
@sznaap: chłopie ale one nie chcą pieska, bachora też nie chcą, tylko po prostu nie są w stanie wytrzymać presji swojego gadziego mózgu i kupują futrzaka, żeby wyciszyć swoje zwierzęce instynkty

Nigdzie nie napisałem, że mają być krowami rozpłodowymi
Przepraszam, gdzie wspomniałem coś o zoofilii? Chodziło mi raczej o porównanie: Traktuje psa jak dziecko? Ok, nikomu nie robi to krzywdy i jest to mój wybór. Mam chłopaka będąc mężczyzną? Ok, nikomu nie robi to krzywdy i jest to mój wybór.


@AntyKuc: dlaczego w panice zmyślasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyraźnie porównałeś opiekę nad psem do spania z kolegą, dlatego nikt nie powinien się do tego wtrącać.
@wcfilmowe:

dlaczego w panice zmyślasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyraźnie porównałeś opiekę nad psem do spania z kolegą, dlatego nikt nie powinien się do tego wtrącać. To wszystko jest wyżej zapisane, po co teraz kręcisz? xD


W panice? To ty w panice mi coś przypisujesz, skoro jako "nie #!$%@? się ludziom w życie" przychodzi ci na myśl zoofilia, to coś jest z tobą nie tak.

nie udawaj
Już nie mówiąc o tym ile syfu psy robią w mieszkaniu. Zawsze jak jestem u jakiegokolwiek psiarza to zawsze tam #!$%@? JAK W CHLEWIE. Chociaż #!$%@? myjcie te zwierzęta bo się idzie zerzygać