Wpis z mikrobloga

Godzinę temu przeprowadziłem kutki bo godzinny eksperyment społeczny. Świadomie bądź nieświadomie wzięło w nim udział 71 wykopków. Wyniki tego eksperymentu są następujące: Baśię rozjechało by 44 wykopków co stanowi prawie 2/3 biorących udział w badaniu. #!$%@? od patusów dostało by 27 wykopków co stanowi zaledwie 1/3 biorących udział w badniau.
Wnioski pozostawiam wam
Dziekuję za uwagę, bez odbioru.
#katowice
K.....k - Godzinę temu przeprowadziłem kutki bo godzinny eksperyment społeczny. Świad...

źródło: comment_1628023594hYhxS41QxjhxKwIROa7uBF.jpg

Pobierz
  • 6
@Kajaczek: niezła manipulacja, pytanie jest czy widać Basię? ankieta mówi że 27 osób widzi a 44 nie. Jako autor interpretujesz to że 44 osoby by ją przejechały? Chcę znać ten skrót myślowy od widać do przejechać. Ponadto sama nie stała na tej drodze a autobus się poruszał i obraz z kabiny nie był statyczny XD. To tylko część nadinterpretacji...
@Kajaczek: Ale dzbanie zrobiles "eksperyment", brawa. Po pierwsze na tych nagraniach widac ze ta dziewczyna nie stoi zaraz przy szybie jak to pokazales a jest dalej, nie chowa sie za wycieraczkami, przez co widocznosc jest o wiele lepsza .Po drugie gdzie wyciąłeś jej partnera, przeciez on byl na przeciwko kierowcy. Tez go kierowca nie widzial, czy nie jest to dla ciebie istotne bo burzy twoja narracje? Powiem tak, jestes albo mega