Wpis z mikrobloga

@zajelimilogin: chłopie, na ręce bijesz się na ustawkach, wszystkie akcje wyjazdowe i uliczne to wolna amerykanka i bicie się czym popadnie, a już pół Polski wprost używa noży i maczet. Nazywanie kilku sztachet i rac "sprzętem" jest objawem niewiedzy połączonej z urażoną dumą. Dorośnij.
@zajelimilogin: i nie wiesz, że przywołana Legia regularnie wjeżdża w Polonię ze sprzętem na Muranowie, że cały Śląsk dzięki WRWE zaczął się ciąć w walce o narkobiznes, w Łodzi to samo, generalnie środowisko polskich kiboli to czysty biznes bez zasad i żadnych ideałów. Wyjazdy to najbezpieczniejsze miejsce w całej zabawie, bo w Polsce przy takiej obstawie nic nie ma prawa się wydarzyć nawet na derbach.
Ponad sto wyjazdów i nazywasz sztachetę
@InspektorDupa tak nazywam sprzętem i każdy mi to przyzna. Jak się 2 ekipy spotykają na trasie to biję się na gołe łapy, ktoś się wyłamie to jest przez swoich karany. Nie wiem z jakiej jesteś ekipy, ale podejdź do swoich sportowców i zapytaj czy w razie wu na trasie możesz w drugą ekipę rzucać racą albo #!$%@?ć sztachetą. Wróć jak Ci odpowiedzą albo się nie ośmieszaj.
@zajelimilogin: ja o rybce, Ty o pipce. Jak klasyfikujesz Arkę ostrzeliwującą się racami i fajerwerkami z Lechią na derbach? Sprzęt czy honorowo, w końcu to na trasie? Ruch demolujący lokal GKS w centrum Katowic przy użyciu wszystkiego w zasięgu ręki? A może PF i WS grożący śmiercią własnym ludziom którzy nie chcieli zabijać się za narkotyki? Co mnie obchodzi twoje "na trasie" skoro te same ekipy polują na konkretnych ludzi 10