Wpis z mikrobloga

@tajek: a coś złego piszę? albo merytorycznie się odnosisz albo ja się zaraz z kolegami umówię i cię pozgłaszamy

kolego przeczytaj sobie regulamin wykopu

Użytkownicy są zobowiązani do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu manipulowanie treściami lub wynikami Znalezisk w Serwisie Wykop.pl, do nie spamowania Serwisu Wykop.pl oraz do powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu Wykop.pl i korzystanie z usług Serwisu Wykop.pl w sposób
@tajek: Właśnie niestety jest na odwrót - jestem jedną z zaledwie kilku osób w Polsce które potrafią samodzielnie myśleć i czytać ze zrozumieniem. Stąd te wszystkie niedomówienia które się pojawiają - bo ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Ludzie to zwierzęta, a jedna jaskółka wiosny nie czyni. A moi koledzy to 500 osób z rankingiem < 1000 - i mam pewność że mnie poprą o cokolwiek nie poproszę.
@tajek: dokładnie tej iluzji padają ofiarą ludzie którzy uważają że istnieje coś takiego jak "troll" - sądzą że oni są lepsi i ciekawsi niż inni i dlatego ich wypociny mają prawo być publikowane a "troll" nie ma prawa pisać bo nie i już. Bo ich denerwuje. Musimy pamiętać o ważnej rzeczy - człowiek chory psychicznie nie zdaje sobie sprawy że jest chory psychicznie. No ale to nie mój problem przecież że
@tajek: Ja tam jestem zdania, ze jeszcze troche a ten gosc i jemu podobni beda zaslugiwac na oddzielne znalezisko. Moze wtedy ekipa ze stajni @wykop przejrzy na oczy. To co ostatnio wyprawia sie na Wykopie jest zenujace. Najpierw zaakceptowano spam a ostatnio zgloszenia oczywistych trolli sa odrzucane.