Wpis z mikrobloga

skąd ty to sobie dopowiedziałeś? XD


@Limonene: koleś sam się chwali, że wolał pojechać na stłuczkę niż odpuścić ("nie szkoda mi mojego 20 letniego golfa"), czym prawie doprowadził do kolizji. Zachował się jak szeryf i tyle.

#!$%@?ło?


@Czarny_Klakier: no nie mnie, bo to nie ja chciałem pokazać, że jestem królem szosy i nie odpuszczę nikomu poświęcając swojego 20 letniego golfa.
@Limonene: nie rozumiem o co Ci chodzi i czemu się do mnie #!$%@?, koleś sam pisze, że:
1. startowali spod świateł,
2. mercedesem chciał się wepchnąć,
3. ten do ostatniej chwili mu nie odpuszczał bo "nie szkoda mi mojego 20 letniego golfa"
4. w ostatniej chwili typ musiał odbić.

Jak ty tu nie widzisz stwarzania specjalnie zagrożenia na ulicy, gdzie koleś zamiast iść do końca mógł przełknąć dumę i odpuścić i
@bazylczuk: obaj stwarzali zagrożenie, mercedes bo chciał się wepchnąć, a OP bo przewidywał specjalne uderzenie w niego i nie chciał odpuścić. Są siebie warci.

co nie zmienia faktu, że się zesrałeś pod tym postem.


@alyaoo: nie wiem kto się bardziej "zesrał" ja bo wyraziłem swoją konstruktywną krytykę, czy wy które zleciałyście się żeby kogoś obrażać bo ma inne zdanie i jeszcze bez żadnych argumentów go atakować. Gratuluję.
Lepiej samemu #!$%@?ć się w stłuczkę a merc niech sobie pojedzie w spokoju, nie?


@padobar: a to było jedyne wyjście? Skąd wiesz, że OP by się #!$%@?ł z kimś w stłuczkę? Skąd wiesz jak daleko miał kogoś za sobą? Ja tylko oceniam to co napisał

ale nie podumal że nie szkoda mi mojego 20 letniego golfa

czyli OP miał pełną świadomość, że idzie do końca i nie odpuszcza ryzykując stłuczkę i
Ale widać skończyły się argumenty, to zaczęło się atakowanie xD Przejrzyj sobie moje komentarze na wykopie ilu ludziom pomagam dziennie, a potem spójrz na swoje i przemyśl.


@Adams_GA: nigdzie cię nie atakowałam, to jest klasyczny przykład ucha odbiorcy :D napisałam tylko, że się nie zmieniłeś. Skoro uważasz, że codziennie pomagasz na mirko to dlaczego uznałeś to za atak?
@Adams_GA: zacznij chociaż przepisy szanować i je poznaj, a potem udzielaj się na forum publicznym. Inaczej będziesz odbierany jako dzban, którym z resztą jesteś. Żebyś miał tego świadomość.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)