Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: Ma Świętą rację. Już wiele razy tu o tym pisałem to zostałem zwyzwany przez ludzi od zazdrosnych gimbusów, a prawda jest taka jaką przedstawia ten Bukowiecki. Nie jest to tylko moja czy jego opinia. Naprawdę nie widzicie co się dzieje, czy jak?! A może nie chcecie tego dostrzec?
@bialawitz:

a ja nie. to są #!$%@? na tym samym poziomie co płacz, że w kobiecym futbolu powinno się płacić tyle co w męskim


No bo powinno.
No chyba, że znowu chcemy generować dyskryminację, tylko w sumie po co?

@Maly_Jasio:

równie dobrze sprzątacz moze mieć pretensje do informatyka za to, że byle klikając w kąkuter może pozwolić sobie na kupno mieszkania po kilku latach podczas gdy sprzątacz #!$%@?ący miotłą od
@Xing77:

No bo powinno.


Spoko jestem jak najbardziej za. Piłka nożna kobiet i tak jest pompowana na siłę i dofinansowywana. Gdyby zrównać na podstawie umiejętności to mistrzynie świata zarabiałyby pewnie tyle co piłkarze z 2. Ligi polskiej. Co i tak mogłoby być za dużo mając na uwadze, że czołowe żeńskie drużyny dostają w pałę po 5:0 z chłopakami u-15
@bialawitz: Ja tam się tym nie interesuję sportem to nie wiem i w ogóle mnie to nie obchodzi, aczkolwiek różnice w zarobkach w zależności od płci nie powinny być tolerowane.
@Xing77: rozumiem cię doskonale, też mnie denerwuje ta cała dyskryminacja. Mistrzynie świata, które zarabiają po kilkaset tysięcy $ rocznie przegrywają z chłopaczkami z gimnazjum 5-2, którzy pewnie nie dostają jeszcze nic za grę. Chodzi o płeć, czy może o wiek? W każdym bądź razie nie jest to fair.
@Xing77: no właśnie o tym mówię, chłopcy są w ten sposób dyskryminowani, bo mimo wyższych umiejętności nie dostają za swoje wysiłki takich samych pieniędzy co piłkarki, promowane na siłę przez FIFA gdzie tylko się da. Nie ma to nic wspólnego ze sprawiedliwością, ehh... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bialawitz: Zacznijmy od tego, że piszesz o gimnazjalistach którzy nie są zawodowcami.
Po drugie to nie wiem co tym sarkazmem chcesz udowodnić, ale jak dla mnie to słaba prowokacja.
@Xing77: no czyli można ich dyskryminować finansowo ze względu na wiek i brak zawodostwa mimo że są lepsi od swoich starszych koleżanek po fachu? Okropnym jesteś człowiekiem. Poza tym nie wiesz o czym piszesz, bo sam wspomniałeś że się nie znasz także elo. Szukaj kolegów na nocnej