Wpis z mikrobloga

Mirasy, Jadę pierwszy raz w PKP z rowerem. Czy jest możliwość, że jak kupie bilet wcześniej to mi zajmą miejsca na te "wieszaki"? I gdzie go wtedy dać, żeby nie latał jak linkiewicz po autokarze pełnym murzynów
#przegryw #rower
  • 7
  • Odpowiedz
@Cieju0: w pociągach InterCity dostajesz konkretne miejsce siedzące w pobliżu wieszaka i on jest tylko dla Twojego roweru. Najwyżej inny pasażer postawi w tym miejscu walizę, to się ją przesunie.

W Polregio jest kontrola ilości sprzedanych biletów rowerowych więc gdy masz kupiony bilet na rower na dane połączenie to teoretycznie powinien być wolny wieszak ale że konduktorzy potrafią sprzedawać dodatkowe bilety ze swojego terminala już jako bilet na bagaż to potrafi
  • Odpowiedz
@Cieju0: Widać, że to twój pierwszy raz. Pozwól, że ja ci opowiem o swoim pierwszym razie. Podróżowałem z 5 innych przegrywów z przegrywowa do Szczecina. Pod koniec podróży okazało się ze jakiś Mirek rostawił swoją walizkę w taki sposób że obijała o mój rower i #!$%@?ła połowę szprych w tylnym kole. Mirka nie złapałem bo prawodopobnie wysiadł na innej stacji. Zgłosiłem to do konduktora ale jedyne co zrobił to powiedział to
  • Odpowiedz