Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie fajne jeziora na #mazury polecacie pod kątem wędkarstwa? Najchętniej bogate w drapieżniki #spinning .
Robimy sobie z kolegami wyjazd 3 dniowy, będziemy spać na polach namiotowych. Plan jest taki że jeśli ryby będą brały to zostajemy na jednym, a jeśli efekty będą słabe to zmieniamy nocleg. Najlepiej więc żeby blisko były inne fajne jeziora, możliwość wynajęcia łódki wiosłowej, ale też jakieś pomosty. Pole namiotowe to wiadomo, żeby tylko był ogarnięty kibel i blisko nad wodę xD
Polecano mi jezioro Narie, Orzysz, Mamry. Zastanawiam się tylko czy jest sens jechać na bardzo duże jeziora bez patentu i silnika.
#namiot #kemping #camping #wedkarstwo #ryby
  • 2
@pan-bartolomeu-dias: Na narie byłem kilka lat temu - nawet nurkowie mówili, ze mało szczupaka widać, wiec nie polecam (kilka dni łowienia i jakieś małe okonki na spina, nic więcej). Orzysz jest spoko, można trafić ładnego szczupaka, oddzielne zezwolenia, górny wymiar ochronny i co by nie mowic - pilnują. Ale na wiosłowej łódce kiepsko to widzę. Z tego co wiem, można łódkę z silnikiem wynająć, musiałbyś znaleźć numer do plazy miejskiej czy