Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie ten cały ból dupy normictwa próbujących za wszelką cenę ocieplić wizerunek zmarłej - 19 latka z dwoma bombelkami bijącą się na środku ulicy o 5 rano w centrum miasta z jakimiś innymi orangutami. Ojciec pierwszego dziecka odsiaduje wyrok 25lat za zaduszenie taksówkarza przy pomocy paska od spodni, ojciec drugiego dziecka to brat tego z więzienia xD. Ojca drugiego dziecka nie było na miejscu, był to kolejny gach do kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#katowice
  • 89
@JanDzbanPL: Ile jeszcze znajdziecie wymówek na to, że to ci co współczują są normalni a wy jesteście psycholami? Nie ocieplam jej wizerunku, może to była patuska może nie. Nie interesuje mnie to, interesuje mnie to że jakiś pier*** psychopata zabił ją w okropny sposób. Jesteście chorzy umysłowo i jedyne co potraficie to żartować sobie z czyjejś tragedii i szukać wymówek - bo patuska, bo szarpali drzwi, bo to , bo tamto.
Sama się upodliła bardziej posiadaniem dwójki bachorów w wieku 19 lat z przedstawicielem gatunku homo erectus i patomelanżami do 6 rano. Przykładna mama, nie ma co.


@papaj42: widze mamy na sali experta, rzut oka w profil i mamy zainteresowania: bajki dla dzieci, gierki, vape i jointy.
Powniczak i przegryw jak nic, ale hurr durr pierwszy do oceniania innych. Przykladny obywatel, nie ma co.

Widzisz jak latwo komus latke przypiac? ¯\_(ツ)_/¯

Nie
19 latka z dwoma bombelkami bijącą się na środku ulicy o 5 rano


@JanDzbanPL: W którym momencie się biła? Z tego co widać na ogólnodostępnych klipach idzie sobie ze swoim chłopakiem i ten jej chłopak agresywnie bo agresywnie, ale podbiega rozgonić towarzystwo. Tyle. Ona tylko podbiegła uspokoić sytuację i...stanęła na ulicy. Ale wypok wydał wyrok, biła się na środku ulicy.
@Pecunianonolet:
cóż aparaty w telefonach są szeroko dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ze była otoczona przez sebixów o minusowym iq, to żaden nie miał oporów z upublicznieniem jej wizerunku po śmierci we Internetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie dość ze przez sebixów i własną głupotę się przekręciła, to została jeszcze przez nich pośmiertnie poniżona.
To chyba dostateczny dowód ze normlany człowiek nie