Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trochę wypiłem i poczułem te slynne #feels więc mam potrzebę napisania tego
Jestem z małego podkarpackiego miasta, od zawsze podobała mi się pewna dziewczyna którą znałem od dzieciństwa.
Traf chciał, że razem z nią trafiłem do jednej klasy w liceum, więc stwierdziłem, że trzeba działać.
Przez całe liceum podbijałem do niej ile się tylko dało (chodziłem z nią do kina, z nią i jej znajomymi do klubów, nawet jej dziadkowi pomagałem przy samochodzie)
Wszystko to jak krew piach, jeżeli zaangażowanie było z jej strony to tylko minimalnie, kiedy już mi się wydawało, że się do siebie zbliżamy to szybko potrafiła się zdystansować ode mnie. Było tak aż do końca liceum po którym jak to zawsze marzyła wyleciała do ciotki w Anglii. Utrzymywaliśmy kontakt przez Facebooka, próbowałem pisać do niej codziennie. Kilka miesiecy od wyjazdu dodała zdjęcie z jakimś Turkiem z anglii. Napisałem wtedy do niej, że wie że zawsze chciałem z nią być i co w nim ujrzała czego ja nie miałem. Odpisywała mi półsłówkami, że tak jakoś wyszło i że to nie moja sprawa. Potem rzuciłem pytanie wprost czy to przez jego pochodzenie. Odpisała mi obrzydliwy elaborat dlaczego Polacy są gorsi od Turków i dlaczego nie chce być z Polakiem. Stwierdziłem, że już nic z tego nie będzie i lepiej się z tym pogodzić. Wyprowadziłem się do większego miasta. Prowadziłem względnie normalne, życie próbując nie myśleć o niej. Minęły dwa lata od tego wydarzenia a ja ostatnio się dowiedziałem, że wróciła do rodzinnego miasta i teraz jest z kolegą z którym razem chodziliśmy do liceum i któremu pokazywałem kiedyś co ona mi napisała co sądzi o Polakach.
Czemu Polacy tacy są i dają sobie pluć w twarz Polką?
#przegryw #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6108441720af24000ca1b8f6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
NiepełnosprawnaKochanka: No smutna historia właściwie ale każdy w liceum był jeszcze trochę dzieciakiem. Później sposób myślenia się zmienia. Teraz już byś się ani tak nie łudził ani nie dał się tak wyciulać że Ci zależy i się starasz a panna Ciebie zlewa. A tamta laska i tak nie była dla Ciebie.

To właśnie mnie zawsze #!$%@?ło w kobietach że chętnie przyjmują zainteresowanie, lubią zwodzić, udają że wcale nie wiedzą że ktoś
NiepełnosprawnaKochanka: Qwerty: Tak uważam. Robią tak ponieważ uwielbiają być adorowane. Podnosi im to ego ale nie patrzą na to że jednocześnie mogą kogoś zranić. Przyjmują zainteresowanie ale osobę która im je daje potrafią mieć gdzieś. Kiedyś totalnie tego nie rozumiałem jak jeszcze byłem taki mega młody. Myślałem że jak laska zgadza się spotkać to że dobry znak, a to naprawdę niewiele znaczy. Poleczki lubią mieć wianuszek adoratorów ale żadnego z nich