Wpis z mikrobloga

Hej drodzy watchboners! ʕʔ

Chciałabym dać prezent mojemu tacie, wiem ze marzy o zegarku, który mógłby nosic do pracy.
Myślałam o tym, żeby był prosty, elegancki i na lata.
Prezent od córki i żony.

Nie posiadam ogromnego budżetu. Chciałybyśmy się złożyć na około 1500zl.

Czy polecacie jakiś model, firmę?
Nie ma specyfikacji czy ma być na bansolecie czy na skórzanym pasku. Czy tutaj możecie się wypowiedzieć co jest wygodniejsze w użytkowaniu?
Marzymy także o grawerze na tylnej tarczy. Czy to jest dobry pomysł?

#zegarki #zegarkiboners #watchboners #pytaniedoeksperta
  • 15
@FarFromAnyRoad: Zawsze bransoleta jeżeli wybrany model jest na niej dostępny. Przyzwoity skórzany pasek można kupić poniżej (a czasem i sporo poniżej) 100zł, a w większości przypadków bransolety pasującej do konkretnego modelu nie kupi się osobno w ogóle.
@yaah: bo to najtańsze zegarki produkowane najniższym kosztem w chinach na zlecenie marki odzieżowej, jako tani dodatek, ozdoba do wychodzącej kolekcji ciuchów. Jakościowo na poziomie zegarków za 200zł czy zegarków z aliexpress. Tymczasem ze znaczkiem producenta ciuchów potrafią kosztować wielokrotnie drożej. Zwykła pułapka na nieświadomych klientów oczekujących dobrej jakości po znanych markach. To tak jakby ktoś współcześnie oferował samochód o jakości poloneza, ale ze znaczkiem Danone na masce. I ktoś by
@thewickerman88: Super, dzięki za obszerną odpowiedź. Wizualnie mi się podobał właśnie jeden od Armaniego, ale może rzeczywiście lepiej dołożyć kilka stówek i kupić coś konkretniejszego.