Wpis z mikrobloga

Nie wierzę co w ostatnich dniach #przegryw - y odwalają na tagu #katowice.

Śmianie się z tragicznie zmarłej dziewczyny, wręcz przyklaskiwanie temu co się stało....

Wykop jest często obrzydliwym miejscem przez takich jak Wy. Ludzi zdegenerowanych, bez żadnych szans na poprawę, sfrustrowanych swoim życiem i brakiem perspektyw.

Mizogini, którzy zamiast dać coś od siebie wolą komentować jakie to kobiety są tylko do zalewania. Jesteście nikim, nic nie osiągnęliście a przynależność do płci męskiej to Wasze jedyne "osiągnięcie" dlatego tak lubicie to podkreślać.

Nazywajcie mnie julką, feministką, jak chcecie i tak nic nie ma to wspólnego ze stanem faktycznym, bo w realnym życiu nie mielibyście ze mną szansy w normalnej dyskusji.

Nie zasługujecie ani na żadna kobietę ani na żadną poprawę Waszej marnej egzystencji, do końca życia jedyne co Wam powinno zostać to poklepywanie się po pleckach na wykopie i utwierdzanie w przekonaniu jacy jesteście światli i wspaniali.

Życze Wam żeby śmieciarka przyjechała po Was jak najszybciej.

Sprawy z Katowic nie oceniam, jest tam dużo wątków i ludzkich tragedii. Mi się nasuwa jedno pytanie, skoro bójki w tamtym miejscu zdarzają się ponoć tak często, to co do tej pory robiła z tym nasza wspaniała policja?
  • 68
@Glodny_Lew mój Drogi, czytanie ze zrozumieniem. Wspomniałam tylko o osobach które atakują dziewczynę, nie pisałam o całym tagu, tylko że stamtąd przylezli Ci co są tu najaktywniejsi. A co do ssania, to pewnie zdajesz sobie sprawę że nie masz na to szans