Wpis z mikrobloga

Zamieniłem Oneplus 5T na Poco F3, bo Oneplus miał problemy z bluetooth i przerywało mi rozmowy w aucie albo miały słabą jakość.

Poco F3 mimo że jest to nowy telefon to kilka rzeczy mnie irytuje już na dzień dobry:

1) Brak diody powiadomień! Aha no dobra, instaluję notifybuddy! No i dupa!...., po kilku godzinach konfiguracji, czytania forum, walki z apką, ona nie działa, ocena 3 na google skądś się bierze... Może ją powstrzymuje mui chui śiaomi #!$%@? sterowanie baterią albo inna systemowa aplikacja...

2) Kalendarz na głównym ekranie wyświetla 31 dzień tygodnia niezależnie którego mamy. Aha no dobra, zainstaluję inny kalendarz nie systemowy googlowski z google play. Zainstalowałem kalendarz xiaomi i kilka innych i dupa, to samo... ;////

3) Fajny telefon ten Poco F3, taki fajny...., odpalę nawigację google w aucie z włączonym spotify. No jasny #!$%@?! Nie słychać lektora od nawigacji, w sensie słychać ale za cicho, grzebanie w ustawieniach głośności nawigacji i spotify nic nie daje....

No już powoli się nie dziwię fanbojom iphone, bo co chwilę mi coś nie pasuje, co chwilę muszę coś naprawiać i to jeszcze z miernym skutkiem...

# poco F3 #poco #xiaomi #pocophone
  • 8
  • Odpowiedz
@g4rris tu nie trzeba być fanbojem Appla ale jak się kupuje chińskie krzaki (poco czyli enta firma od Xiaomi) to tak jest. Z IOS jest prościej bo masz iPhona i już. Z androidem to albo topowe Chińczyki (najwyższe modele) albo Samsungi od średniej półki, ostatnio nawet Motorolę się poprawiły, albo Pixel od Googla. A reszta raz lepiej raz gorzej. Z jakiegoś powodu xiomi zaczęło robić telefony za 3k i wiecej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@g4rris: 3. Możesz ustawić głośność wielu źródeł. Ustawienia > dźwięk i wibracja> asystent dźwięku > wiele źródeł. Być może pomoże na twój problem.
  • Odpowiedz
@MatzWerter: Dzięki. Sprawdzę.

A powiadomienia? Czyli punkt 1) Ktoś wie jak ustawić? Żebym szczególnie wieczorami wiedział, że ktoś napisał czy dzwonił jak telefon jest wyciszony?
  • Odpowiedz