Wpis z mikrobloga

Czy jedynka już jedzie Owsikowi za wylęgarnie siewców śmierci?
Bo póki co, to się du Tuska dowalili, że ludzie na koncercie jakiegoś rapera krzycząc ****, to jego wina.
Aż zdziwiony jestem że na razie nic i wirusie, czyżby rzeczywiście tak jak mówili o bezpieczeństwie, testach etc, na festiwalu to jednak prawda, i się nie mają o co dowalić?
Może jest ktoś kto był osobiście i może powiedzieć, jak go od strony technicznej wyglądało.

#koronawirus #polandrock #tvp #festiwale
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Turbonekro: no w kwestii zabezpieczenia pandemicznego nie ma do czego się przyczepić. Na wejściu sprawdzali certyfikat szczepienia, a potem robili testy. Jak wychodził negatywny to wpuszczali na festiwal, jak pozytywny to zabierali do izolatki razem z osobami, z którymi taka osoba miała kontakt po drodze na test.
Ponoć tylko 1 chora osobą się trafiła przy teście
@Kusyfix: A i tak powiedzią, że Owsiak zły :)
Ciekawe czy na przeglądach piosenek gównianych w Pędzichowie tak samo robią.
Chociaż słyszałem, że w Jarocinie to kompletnie się nie interesowało tym kto, na co, etc.
@Turbonekro To znaczy, że organizatorzy kazali chować wszystkie instalacje z gwiazdkami, tak samo jak zaczeli ludzie sami z siebie skandować #!$%@?ć pis gdy Owsiak był na scenie to on wybrnął mówiąc 'a chcecie bis!' i ludzie się zamkneli, na początku powtarzał, że polandrock to miejsce dla wszystkich bez względu na poglądy. Generalnie była tak jak zawsze atmosfera przyjaźni i szacunku, nawet księża tańczyli z ludźmi a tvp porównała to do wieców nazistowskich
@KlawyMichau: właśnie dobrze, że tylko się na incydencie takim skończyło, ja byłem parę razy jeszcze w Żarach, i własnie podobało mi się, że nie wpielrzali tam polityki, ja przez te parę dni na temat rządu/prezydenta/ lsytuacji, ani słowa nie wypowiedziałem, a z setkami obcych ludzi się rozmawiało :)
Zresztą Jurek przed koncertem Pidżamy, fajna przemowę o tym wygłosił.
Nie mogłem być teraz, pomimoz że festiwal inaczej wyglądał, większość zespołów spoza Polski
@Turbonekro klimat był zdecydowanie taki sam jak zawsze () realia polityczne są jednak teraz zupełnie inne niż w poprzednich latach. Nie da się niestety uciec od tych tematów, mimo szczerych chęci. Młodzi ludzie są strasznie sfrustrowani, więc mnie wcale nie dziwi, że było sporo antypisowskich okrzyków w tym roku.
księża tańczyli z ludźmi


@KlawyMichau: Na terenie PolandRocku w tym roku było tylko dwóch prawdziwych księży, jeśli masz na myśli taniec do "święty uśmiechnięty" to byli nasi ;) reszta to przebierańcy w fejkowych sutannach. Pozdro z PJ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)