Wpis z mikrobloga

I na wykopie tylko #katowice i #katowice
No tragedia jest ale dajcie juz slokoj z zasraniem wykopu na ten temat.

Nie wiem czemu ale inne morderstwa/bójki itp nie #!$%@? tak wykopu ktory i tak jest zasrany tymi popitolonymi reklamami przez ktore nie da sie korzystac na telefonie z wykopu, na komputrze tez jest ciężko bo co chwile jakies gowno ci wyskakuje. Jestem ciekaw kto mi zwroci te cenne kilobajty transferu w telefonie za te reklamy, a jest ich tyle ze to leci juz w megabajtach! Ja rozumiem ze sa tutaj osoby ktore wchodza na ten portal ze smiesznymi obrazkami poogladać sobie reklamy ale lurde jest gdzies granica! To nie caly portal #!$%@? reklamami? Widzisz jakis wpis to nie wjebmy tam reklame tak by byla caly czas na wierzchu a strona przewijala sie pod nia przez 3 wpisy, a dopiero potem poszła do góry. Czytałeś tamten wpis? O sorry ale reklama jest ciekawsza ziomek, popatrz jakie faje tabletki na zapalenie pochwy, mpga ci sie przydać i to nic ze jestes facetem. Nie interesujesz sie kryptowalutami? Nie wazne patrz sa nowe i mozesz wywalic x monet na nie ktore coz moze beda cos warte kiedys. Nie potrzeujesz sprzetu nowego? Zobacz jaka fajna reklama sprzetu z mediaexpert cwel agd rtv, no potrzeujesz tej ladowarki do pompki elektrycznej smart do piłki golfowej! I to nic ze nie grasz w golfa, patrz jaka fajna. A najwiekszy hit na tym portalu to jest to ze jak klikam w jakis wpis w polowie strony to nie, #!$%@? mi reklame ktora dopiero sie zaladowala i klikne w nia, w ostatnim ułamku sekuny wskakuje i #!$%@?, przekierowuje nas na strone gdzie reklamowane sa betonowe baby do ruchania, cofam i co? Od nowa laduje sie mikroblog a z tym znow te reklamy, ktore trzeba wylaczyc albo jakos przełknać. A sama strona sie tez laduje gorzej bo najpierw trzeba reklamy wczytywać.
Tak wiec nie dosc ze caly portal zajwbany reklamami to jeszcze ponad 50% wpisow to #katowice i czy była patuska czy nie. Ze jak mogla wyjsc o 5 rano na impreze? Po co pchała sie pod autobus? Po co w gole tam autobus byl? I dlaczego o 5 rano jest tak jasno?!

Ten portal jest jakis posrany.

#reklamynawykopie #heheszki #gorzkiezale