Wpis z mikrobloga

Coś mi się dzisiaj porąbało. Leżę w łóżku, fałyszwe scenariusze w mojej głowie i płaczę. Co jest? (). Tak jakoś dziwnie mnie dziś wzięło. Przy okazji, bo, do rana zapomnę. Na weselu na którym byłem ogarnąłem jedną ważną rzecz. Jeśli nawet masz jakąś dynamiczność, możesz pogadać z femkami bez problemów i długo, to zostaje Ci tylko gadanie, żadna nie zainteresuje się tobą jako potencjalnym partnerem. Nie ma szansy. Wygląd>Dynamiczność. Dynamiczność ma tylko znaczenie jak masz mordę. Problemów nie mam z gadaniem nawet przed nieznajomymi ludźmi, bo jako młodszego mnie brano na różne imprezy szkolne, bo byłem kujonkiem. Dzięki temu ogarnąłem tą umiejętność. Wygadanie też ogarnąłem. Jednak z femkami to nie pomaga. Bez wyglądu ani rusz. Po prostu będziesz tylko do gadania. Musiałem się gdzieś wyżalić. Taki blackpill z realnego życia. Ech...
#przegryw #blackpill
  • 20
@Kozzziar: no tak jest, ale pamiętaj że kobiety mają różne fetysze dotyczące twarzy, np. jakieś skrzywienia z dzieciństwa, wpływ wyglądu ojca itd., dlatego warto szukać bo kiedyś można akurat trafić na taką jedną co i tobie się spodoba
@Kozzziar: inna sprawa że mówisz o weselu, na weselu raczej ciężko nawiązać z kimś znajomość która wychodziłaby poza przyjaźń. Każdy jest z kimś, co innego praca/uczelnia/jakieś zajecia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozzziar: jak rozmawiałeś? Jak długo? Mieliście jakiś kontakt cielesny czy tylko graliście?

to jest trochę bardziej skomplikowane - sama rozmowa z dziewczynami nie wystarcza, bo rozmawiać to można też z przyjaciółmi; w pierwszych rozmowach musisz wywoływać emocje, wprowadzać dotyk, być trochę niedostępny (bo zaraz znikasz do swojego stolika albo potańczyć z Panna Młoda), musisz wzbudzić ciekawość, żeby sama się Tobą zainteresowała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ejmen:

W momencie kiedy on będzie wprowadzać dotyk do rozmowy chad będzie wprowadzać członek do macicy


masz strasznie spaczone podejście do rzeczywistości, współczuję Ci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pojedynczy: Zanim zacząłem łysieć mogłem szmulom powiedzieć co mi się podoba albo postawić im kloca na dywan w chacie a i tak był ze mnie jak to mówiły elektryzujący chłopak :) mi nie masz czego współczuć bo nie jestem zgarbionym 160 neckbeardem