Wpis z mikrobloga

Ludzie widzę macie niesamowity ból dupy , że Hamilton wyprzedził w generalnej Maxa a sam Mercedes znowu prowadzi w Konstruktorce. Zrozumcie więc pewne kwestie. W ostatnim wyścigu kara dla Hamiltona moim zdaniem zasłużona tylko ona powinna być zrobiona w ciągu 3 najbliższych okrążeń bo różnica jest taka że to była walka na torze i nie było to specjalnie żeby Maxa rozwalić. Wczoraj pisaliście jak to Hamilton nie pozwolił zrobić okrążenia kwalfikacyjnego Perezowi no dobrze tylko powiedzcie mi jedno kto kazał wlec się Red Bullom za Hamiltonem skoro jechał wolno można było spokojnie wyprzedzić go zaraz po wyjeździe z boksu i może jemu to zrobić samemu nikt o tym widzę nie pomyślał to , że Hamilton tam się tak zachował uważam za rzecz normalną po prostu jest cwanym gościem i błędy przeciwników się wykorzystuje kto im kazał wyjeżdżać jako ostatnim się pytam? Kto? Dalej mówicie jak to Bottas popsuł wyścig Red Bullowi tylko różnica jest taka , że Bottas miał słaby start i on wszystko zawinił czy wy naprawdę myślicie że chciał rozwalić siebie , Norrisa, i Red Bulle tylko dlatego , żeby Hamilton wygrał? To jest jego wina i zasłużona ta kara którą dostał na następny wyścig. Ludzie bądźcie obiektywni trochę a nie dlatego , że kogoś nie lubicie...
#f1
  • 5
@Lashley1999 ja jestem antyfanem Hamiltona i w tym przypadku uważam, że do Hamiltona nie ma się o co przyczepić (poza jego głupotą związaną z tymi interami na początku, ale sam przez to stracił). Ból dupy mam dlatego, że Bottas rozwalając kilku kierowców (w tym głównego rywala swojego kolegi) dostał niższą karę niż dostaje kierowca za wymianę silnika xD
@Lashley1999: To jest kibicowanie, tutaj obiektywizmu nie uświadczysz. Hamilton wytwarza wokół siebie dużo szumu, co mireczkom niezbyt pasuje, więc gdy nie ma się do czego doczepić - tworzą swoją narrację. Stąd wysrywy o próbie zabójstwa na Silverstone, albo innych przekrętach Mercedesa.

Ale jak FIA zmieniła przepisy że bolidy low-rake straciły sekundę-dwie, promując auta typu Red Bullowego to było wszystko git XD

Taki sport, co zrobisz.
@dosiu: Powiem ci tak nie siedzę w przepisach dokładnie , ale przypuszczam , że oni tam mają jakieś paragrafy jakie kary mogą być odnośnie czego. Jak już prędzej przyczepić trzeba się sędziów dlaczego jest tak a nie inaczej.
@fordern: Bo widzisz sprawiedliwie nigdy nie będzie w takich sportach bo tu duże znaczenie ma maszyna... Owszem wiadomo liczą się umiejętności , ale gdy wsadzisz kogoś w z topowych kierowców do takiego Haasa czy Williamsa i tak dużo by nie ugrał więc no...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Lashley1999: Raikkonen w Austrii dostał 20 sekund kary za błąd którym rozbił Vettela. Hamilton za ewidentny błąd którym bardzo nuebiezpiecznie rozbił Verstappena dostaje 10 sekund. Uczciwe kary? Czy może Raikkonen specjalnie wjechał w Vettela że dostał większą karę? Do tego ciągle donosy na RB na które FIA reaguje w kilka dni, a co z oprotestowanym nosem Mercedesa? Dwa miesiące nic. I ogólne ciągnięcie za uszy Hamiltona i Mercedesa od lat, co