Wpis z mikrobloga

Dziś z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego ruszyłem do centrum i spotkała mnie pozytywna informacja.

Jeśli ktoś nie wie o co chodzi w akcji #warszawabezbarierek, zapraszam na tag, znajduje się tam kilka postów. ;)
Ostatni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/57827203/ok-czas-na-maly-update-akcji-warszawabezbarierek-z/

Ale po kolei - ostatnio otrzymałem kolejną odpowiedź na kolejne zgłoszenie na 19115, tym razem na odpowiedź czekałem ponad 1,5 miesiąca, więc widać, że miasto coś tam kombinowało. No i wyslali pismo, by Policja zabrała wreszcie barierki lub ustawiła je tak, by nie przeszkadzały ludziom. Biorąc pod uwagę jak traktowali moje - miałem niewiele nadziei w sobie, że coś to da.

No i dziś idąc dziś Świętokrzyską, zauważyłem, że barierki częściowo zniknęły. Policja pozostawiła je jedynie przy samym budynku TVP.

Mega satysfakcja - 4 miesiące protestu, kilkanaście pism itd. I udało się. Cieszę się, że moje zaangażowanie wniesie coś pozytywnego w życie warszawiaków. Teraz postaram się zrobić coś w sprawie al. Szucha, ale będzie na pewno mega ciężko, biorąc pod uwagę co się dzieje ostatnio w sprawie TK.

Ale póki co z dumą mogę powiedzieć:
Państwo PiS - wykopek - 0:1

#warszawabezbarierek #warszawa #policja #protest #bekazpisu
pawelczixd - Dziś z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego ruszyłem do centrum i spo...

źródło: comment_1627839054iA3pUKOky762IP5UiG8JNj.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@pawelczixd: jestem ciekaw, czy to serio Twoja zasługa, czy im zabrakło barierek na obchody powstania i zabrali część :p tak czy siak, cieszę się że efekt jest osiągnięty
  • Odpowiedz
@ZaBurz: też się zastanawiałem własnie - bo byłem wczesniej an Placu Krasińskich. No ale nawet jeśli tak, to liczę, że nikt tam w KSP nie wpadnie na pomysł, by one wróciły.
  • Odpowiedz