Wpis z mikrobloga

@mati1990: 18k XD

ja tam jestem zadowolony z mojego 3900X i 3060Ti gdzie buda kosztowała mnie tylko 7k.
Procka kupiłem w październiku miesiąc przed premierą 5900X i dobrze, że wziąłem wtedy za 1500zł, bo jak się okazało 5900X kosztował 2800zł. Wykopki radziły by czekać.

W grudniu dokupiłem grafikę za 2400zł sprzedałem kod z GFN za 250zł więc realnie wyszło 2150zł za fajną wersję karty. Oczywiście wykopki radził czekać XD jakbym posłuchał
z monitorem liczę, kupuje kompa raz na 10 lat i co najwyżej zasilacz wymienię i dysk. Piszę to z leciwego hp z800 z gtx 285 za którego dałem nawet nie chcę mówić ile ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mati1990: Trochę dziwnie, bo skoro kupujesz raz na długi czas to znaczy, że wcale nie potrzebujesz totalnego high endu (bo w drugiej części tego okresu komputer high endem już nie
jest różnica z czekaniem 2-3msc bo wychodzi rtx3080 super, a 2 lata bo wychodzi rtx4080 super.

tak wiem że pomiędzy wychodzą inne ale je ignoruję.


@mati1990: Skąd pomysł, że Super już w tym roku? Widziałem plotki o początku przyszłego. Co do 4000 Super to w ogóle nie wiadomo czy coś takiego będzie i nie rozumiem czemu akurat Super, a zwykły 4080 już nie.

ale w pierwszej części jest i niektóre gierki
@Jan_K: lepsze 12gb gddr a jeszcze lepiej 16
tak będą w przyszłym
wolałem rower, jak grać to tylko jak cywilizowany człowiek. mysz + klawa i 4k monitor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990: Przecież ostatni miesiąc to był idealny moment na kupno wszystkiego oprócz karty.

Przeceny na podstawki, okazje na procki, tańsze psu, dobre kości w promocjach a bardzo dobre trzymające cenę.

Teraz już będą powoli podwyżki wszystkiego żeby wydoić przed super nową generacją która przez rok nic nie zaoferuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)