Wpis z mikrobloga

@Rey5225: moja babcia pisze wiersze. I po sanatorium napisała, że coś tam okraszone bąbelkami. Pierwsze skojarzenie to alkohol, a babci chodziło o jacuzzi xD także Hui wie o co poecie chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Interpretacja - czyli albo myślisz tak, jak jest w kluczu albo się mylisz. Najgorsze gówno na języku polskim.


@Rey5225: No nie wiem, ja tam interpretowałem wiersze i książki na pokręcony sposób na lekcjach polskiego (specjalnie, w celu sprowokowania dyskusji) i nigdy mnie polonistka za to nie skarciła. Wręcz przeciwnie bardzo fajnie nam się rozmawiało.
  • Odpowiedz
@Snuffkin: Fajnie tłumaczy i dodatkowo mówi o tle i samym autorze a nie że no macie wiersz i jest on o wojnie i czołgi jeździły też elo xD Sam nie lubię interpretacji wierszy i tylko raz podjąłem się tego przed maturą żeby zobaczyć czy fajniejsze niż rozprawka i było strasznie źle moim zdaniem xD
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: Ja w liceum powiedziałem na języku polskim, że w sumie to Jezus mógł w każdej chwili zejść z krzyża bo przecież jest Bogiem i tak oto zostałem bluźniercą i od tamtej pory pisałem byle gówno pod klucz, byleby mieć spokój od nauczycieli xD
  • Odpowiedz