Wpis z mikrobloga

osz gurwa myrky historia wuja domofona przypomniala mi o swoich podbojach z podbaze xD przegryw motzno. historia moze nie jest taka porywajaca ale te sie dziela na porywajace i prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) #najgorszypodryw #coolstory

no wiec byly mocne czasy podbaze i te sprawy. mialem kolezanke z klasy ktora pewnego dnia skumala mnie ze swoja kolezanka, lecz mlodsza. aha - wszyscy mieszkalismy ok 100 m od siebie. no i tak sie fajnie bujalo, family frost, kartun netłork po angielsku i te sprawy. zycie na hajlajfie, po podbaze wracało sie do chaty, obiadek z kompocikiem i szlo sie na podchody lub chowanego, komputery mial co setny mieszkaniec polski, choc juz mialem

no i gurwa zycie sie krecilo, chodzilo sie na place zabaw, imponowalo sie bujaniem na hustawkach, przechdozeniem po belkach z drewna - rownowaznie, etc.

tak sie dobrze skumalem z ta nowa kolezanka, ze mialem juz jej nr, bylem u niej ogladac dragon balla w domu XD sultanswingu.jpg i te sprawy. tamta powoli szla w odstawke i zamiast najpierw isc do niej i nastepniej do nowopoznanej(nazwijmy ja Julcia), to juz dzwoniliem bezposrednio do Julci, a kumpeli z klasy cisnalem kita ze mnie brzuch boli xD i potem sama chodzila po osiedlu i nas nakrywala ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale byla spoko i fochow nie robila i bralismy ja na hustawki, ja w ramach zadoscuczynienia ja bujalem etc

wiec wszystko szlo pieknie, poza drobnym incydentem ze raz julcie rozhulalem na hustawce i poleciala troche mocniej niz zwykle xD ale tylko lekkie odrapania.

no i penwego pieknego dnia xD podbijam do Julci (tamta tfwnbf ( ͡° ʖ̯ ͡°) i do dzis tak zostalo) i mowie cho na rower ma cherie. ona ze nie i bedzie sie bujala na rolkach. no ok, wiec samiec alfa wkracza do akcji i mowie dawaj Julcia podczep sie mego roweru xD i bedziemy szypko jechac. poszla na to i jak mozna sie domyslac - po parunastu metrach przepienieznie zaryla w ziemie. nic jej sie wielkiego nie stalo, ale oskarzyla mnie o zamach xD ze specjalnie to zrobilem i ze to spisek moj i tamtej kolezanki smutnazaba.jpg i ze idzie po ojca i mi pokaze xD ogurwa wykonalem teleportacje do domu szybko. mama w szoku co ja taki czerwony i zamknalem sie w pokoju.

co zrobilem dalej? czy zadzwonilem z przeprosinami? czy ojciec mnie dopadl? to wszystko nizej.


czasem ja widze jak jade do rodziców i troche smuteczek bo w sumie 8/10 jest z niej ( ͡° ʖ̯ ͡°) i chyba w licbazie jest bo była sporo młodsza ode mnie. czasem widze ze chyba jej jakis chlopaczek przychodzi w vansach i fullcapach new ery to na niego mrukne i czmycha gdzie pieprz rosnie xD

ach co za czasy. moze kiedys wiecej napisze bo cala podbaze byla taka
  • 6