Wpis z mikrobloga

Jak u was wyglądał detoks od fapania i p---o? Czy przez pierwsze dni czuliście się okropnie jakby wszystkie brudy z was wychodziły? Po ilu dniach czuliście się lepiej?
#nofap #nofapchallenge #p---o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osobiście sam zaczynam teraz no fap dzisiaj już mam 2 dzień,na razie nie czuje tak się źle ale najgorszy jest ten dzień w którym zrobiłeś to szczególnie według mnie 2 razy to naprawdę jest dawka ciężka jest c-----o wtedy. Napewno według mnie jest pierwszy tydzień do opanowania a później leci ale też można się w-----ć. Też miałem nie przyjemną sytuację w tym dniu miałem strike 5 dni i znowu 6 dni i
  • Odpowiedz
Po 2 tyg - wtedy wychodzą brudy, mózgowi brakuje dopaminki i setoninki. Po 3-4 tyg już jest git i zaczynasz czuć się „trzeźwo”, gdy znika Ci brainfog.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: U mnie był śmieszny przypadek. Mój rekord to 4 miesiące bez walenia i p---o choć można powiedzieć że lekko oszukany. A to dlatego że pod koniec pierwszego miesiąca dostałem takiej chcicy i urządziłem taki maraton, że każdy zwykły śmiertelnik powiedziałby że licznik sie wyzerował. Ale nie ja. Ostatecznie nie zwaliłem i trzy następne miesiące były jeszcze bardziej usłane błogim aseksualizmem niż ten pierwszy.
  • Odpowiedz