Wpis z mikrobloga

Co jest ze mną nie tak, że nie potrafię utrzymać kontaktu z kobietami? Mam konto na #badoo i #tinder i po z parowaniu po bardzo krótkim czasie tracę zainteresowanie, pomimo tego, że dziewczyna wpadła mi w oko. Po prostu nudzi mnie pisanie z nimi i ciągłe zadawanie pytań.
Ja chyba nigdy nikogo nie znajdę sobie.

#zwiazki
  • 17
@Marek_Rekus: wydaje mi się, że nie mam złych relacji z kobietami. Widzę to w pracy czy nawet w jakimś sklepie. Nie mam problemu z zagadaniem.

@little_muffin: nie umawiam, bo dzielą nas zbyt duże odległości żeby tak jeździć do każdej. I naprawdę, nie wiem dlaczego, ale po prostu mi się nie chce. Ciągłe to zaczynanie od nowa z kimś. Rozmowa, później spotkania. Znudziło mnie to.
@Krol_Dzielni: no mi też się odechciało i dałam se siana. Jakbym tam wróciła to już tylko bym się umawiała, bo takie pisanie nie ma sensu. Tak czy inaczej myślę, że zainteresowanie działa nieco inaczej i tam jest masa osób, ale żeby ci z kimś kliknęło to trzeba mieć szczęście po prostu.
@Krol_Dzielni: To nastaw isę na łowienie lasek przy ścianie :). Zrobią ci wszystko, dupy da ci jak chcesz po tygodniu, bo ona szuka specyficznego gatunku faceta, mianowicie "Zapładniacz kredytobiorca". I ruchasz, jak sie zacznie fochać albo ci się znudzi to olewasz tak jak ona to robiłą za młodu, pewnie się wścieknie ale kogo to obchodzi, niech szuka frajera co sie na taką minę jak ona nadzieje xD