Wpis z mikrobloga

#motocykle #idiociwszedzieidioci #oswiadczenie

Ja #!$%@?, czytam to: http://www.wykop.pl/link/1671794/gta-v-na-ulicach-nowego-jorku

I się zastanawiam jacy #!$%@? debile siedzą na wykopie. Po pierwsze z punktu widzenia normalnego zdrowego człowieka, jeżeli jedzie DUŻA (a ta była ogromna) grupa motocyklistów to jest normą że jadą razem i jak jakiś idiota siedzi na pasie i uniemożliwia płynną jazdę to motocykliści norma, że go "zwolnią" by reszta mogła normalnie jechać. Jechał Z RODZINĄ to powinien zwrócić na nich uwagę i zwolnić i umożliwić przejazd jak w normalnym kraju jest (jak pomyślę, jak w Czechach choćby motocyklistów traktują... raj, z grzeczności zajeżdżają na krajówkach na pobocze, policja sama pomaga przeciskać się w korkach, potrafią na moto zatrzymać się przy normalnym motocykliście na światłach i spytać się o moto, życzyć miłego dnia etc.... raj) Wracając. Jedzie z rodziną, nie zaczyna. Chcieli go zwolnić, nie posłuchał. Ktoś przesadził i za mocno przyhamował - zdarza się. Ale, żeby przycwaniaczyć i przejeżdżać PO MOTOCYKLACH i motocyklistach to już bestialstwo.

Wykopowicze kochani nie widzą strat materialnych bo dla nich motocyklem można rzucać jak rowerem i się nie uszkodzi, za dużo w GTA V grali i myślą, że jak wolno po kimś przejadą to mu nic nie zrobią. Po tym co gościu zrobił także bym go gonił

I #!$%@?ł bym go własnymi rękami.

Może proszę się o bana, ale #!$%@?ł bym #!$%@?. Rodzina to nie jest karta przetargowa "mogę robić co chcę". Gościu #!$%@?ł maszyny warte w sumie kilkukrotnie więcej niż jego samochód, naraził bezpośrednio życie i zdrowie kierowców bo nerwów nie powstrzymał.

Co byście zrobili gdybyście widzieli jak ktoś przejeżdża - nie potrąca a powoli przejeżdża po jakimś pieszym bo on mu pokazał fucka od tak? Byście olali sprawę bo "On ma rodzinę w samochodzie"? Ale motocykliści to temat wrażliwy, nasze kochane cebulaki którzy jeżdżą tylko samochodami i zamiast wyżywać się na #!$%@? squidach jeżdżących R1/CBRą RR 200 po mieście to na wszystkich zrzucają. Połowa tych debili powinna administracja zbanować za "Propagowanie nienawiści lub przemocy, treści drastyczne". Jak można być tak ślepym i tak nieludzkim by bronić gościa, który z bezpośrednim zamiarem rozjechania kilku motocykli robi coś takiego tylko dlatego, że ma rodzinkę na tylnym siedzeniu...

tl;dr

Wypokowicze w większości to debile. Gościu z zamiarem to zrobił i ja bym osobiście pokazał jak smakuje asfalt.
  • 20
  • Odpowiedz
@MtEden: A spodziewales sie tutaj innych komentarzy? Przeciez wiadomo, ze w razie jakiegokolwiek zdarzenia z udzialem motocyklisty to on jest winien. Zawsze. Kropka.

Takie moje male #coolstory: w zeszlym roku jade sobie po Wrocku, grzecznie, spokojnie, 50tka. Szybciej sie nie dalo (nawet gdybym chcial), bo zaczelo padac dosc intensywnie, i niewiele widzialem przez szybke kasku. W pewnym momencie widze ze auto z prawej (jechalem na lewym pasie, bo niedaleko bylo
  • Odpowiedz
@MtEden: Jakby go nie zaczeli z kazdej strony wyprzedzac to by im pewnie zjechal i by sie nic nie stalo moze, ale nieeee jestesmy gang motomyszy z marsa i wyprzedzamy z ktorej strony nam sie podoba... To, ze wjechal w 1 idiote to nie jego wina, a pozniej jak sie zatrzymal to widac, ze koles robi zamaszysty ruch przy jego drzwiach. Czy szarpal za nie czy walil w szybe niestety nie
  • Odpowiedz
@mwk2009: czlowieku, Ty sie dobrze czujesz? Koles PRZEJEZDZA po czlowieku. A potem #!$%@?, majac gleboko #!$%@? czy zabil czy nie. A Ty pieprzysz ze "zdenerwowal sie bo wyprzedzali". W jeb sie jebnij.
  • Odpowiedz
@Szejtanek: Nie napisalem tak. Gdyby od prawej go nie zajechali to pewnie by zjechal na prawy pas i by sobie go jak ludzie wyprzedzili bez zajezdzania mu drogi.

@Gadzinski: Nie. Sam lubie motocykle. To samo bym napisal jakby oni jechali na quadach, gocartach czy hulajnogach.
  • Odpowiedz
@mwk2009: Co do tego istnieje jeszcze coś takiego jak bieg wsteczny, za sobą już nikogo nie miał więc mógł użyć a nie przejeżdżać po ludziach
  • Odpowiedz
@mwk2009: A teraz wstaw sobie w miejsce motocyklistow samochody. Jezdza tak, prawda? Czesto sa zajete wszystkie pasy, prawda? I czy ot jest powod zeby wpieprzac sie na nie? Koles zachowal sie jak ostatni #!$%@?, dobrze widzial co ma przed maska, i postanowil pokazac ze on jest wiekszy i ze maja mu sprzed tej maski zjezdzac. Powinien siedziec za probe morderstwa i tyle, bo dokladnie widzial gdzie, na kogo i kiedy jedzie,
  • Odpowiedz
@mwk2009: pierdzielisz stary jak powalony. Albo mieszkasz w małym miasteczku, albo jesteś burakiem z dużego miasta.

W łodzi nikt jakoś do mnie problemu nie miał jak go wyprzedzałem czy to w korku, na światłach czy w zwykłej trasie korzystając z minimum miejsca obok lusterka.

Koleś jechał środkowym pasem więc wyprzedać go mogli z lewej i prawej.

A to, że nie przyhamował to jego wina.
  • Odpowiedz
@Szejtanek: Ja nie mowie, ze on ma uniknac kary, ale ze motocyklisci nie byli bez winy. Koles w ktorego wjechal widac, ze specjalnie mu droge zajezdza, bo sie nawet gapi najpierw mu do samochodu jakby cos mu nie pasowalo, wiec nie ma co porownywac go do innych samochodow czy normalnych motocyklistow w ruchu ulicznym.

@Gadzinski: Ja tez bym nie widzial problemu, ale tutaj byla inna sytuacja, bo to nie byl
  • Odpowiedz
@mwk2009: ale przecież mógł sobie jechać tym pasem. Tylko kwestia tego, żeby zwracał szczególną uwagę.

Zauważ, że koleś pewnie nawet nie próbował zjechać na boczny pas - nie dał kierunku. Nikt nie był by na tyle głupi, żeby specjalnie blokować gościa w suvie, który chciał by zjechać.
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Poziom wykopu regularnie spada, a najłatwiej motłoch stroszy się przeciwko temu czego nie zna. Aktualnie to motocykliści i muzułmanie.

Nawet nie chce mi się czytać komentarzy pod znaleziskiem. Będzie o królach ulicy zapieprzaniu, gangach i lince...
  • Odpowiedz
@MtEden: Przecież tutaj ewidentnie widać, że koleś mu hamuje przed maską i pozniej zagraja z każdej strony się do niego dopier&@#,że co on zrobił? Jeszcze z przodu koleś idzie do niego. Pewnie zrobiłbym to samo, #!$%@? szarańcza, w grupie silni
  • Odpowiedz
@MtEden: Tym wpisem sam pokazujesz, że gość miał rację obawiając się o własne życie. Myślisz, że ilu tam było by takich co by go #!$%@? nawet za samą stłuczkę? Poza tym przypominam, że konieczność obrony koniecznej daje człowiekowi sporo praw, z w niektórych przypadkach, odebraniem życia włącznie. Nie rozstrzygam jak było tutaj bo jak sami też piszecie na samym filmiku nie widać wszystkiego.

@Gadzinski: Jeżeli dobrze kojarzę, że to wybór
  • Odpowiedz