Wpis z mikrobloga

Aaa, byłem dziś 1 dzień na zajęciach i wyleję tu #slodkogorzkiezale:

1. Przyszedłem pół godziny przed rozpoczęciem i spotkałem 1 gościa, który oprócz tego, że nie miał nic do powiedzenia to jeszcze śmiał się z co drugiego słowa które wypowiedziałem (albo jestem mega śmieszkiem NOOOOT albo on ma problemy z poczuciem humoru- potem też co chwilę parskał śmiechem, z niewyjaśnionego powodu).

2. Reszta ludzi, którzy potem przychodzili pod salę byli MEGA DZIWNI- nie tego spodziewałem się po dziennych studiach, myślałem, że są jacyś rozgarnięci, chętni do rozmowy ludzie.

3. W końcu spotkałem gościa który był w porządku i miał coś do powiedzenia- przynajmniej dało się normalnie porozmawiać o wszystkim, nie tak jak tamci, siedzieli i żywcem nic nie mówili (#!$%@? 10 osób na korytarzu i nikt nic nie mówi, ja po kilku próbach, przedstawianiu się itp sam zwątpiłem), mam nadzieję, że się to zmieni niedługo.

5. Z racji, że jestem na Turystyce i rekreacji to morze of #rozowepaski oblega ten kierunek i w grupie jest może 10 facetów, większość 5/10 ale jeszcze ostatecznej obserwacji nie przeprowadziłem, może zdanie zmienię i coś ogarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

6. MAM NEANDERTALCZYKA W GRUPIE, poważnie, gość ma taki kształt głowy, że brakuje mu tylko maczugi XD

7. Do tego na statystyce dowiedziałem się, że nie umiem korzystać z kalkulatora, albo mam za duże palce i licząc coś 2 razy, 2 razy źle wyszedł mi wynik i na całą salę walnąłem niezłą głupotę (°°

8. Na jednej ławce napisałem USUŃ KONTO, jakby jakiś mirek się zjawił- zrób zdjęcie i zawołaj to będziesz miał props.

Tyle chyba z pierwszego dnia #studiadziennerokpozaocznych

Ogólnie mam nadzieję, że ten rok pójdzie jakoś, rozkręcą się ci ludzie, nie?

#studbaza #uek #krakow

  • 14