Wpis z mikrobloga

hello mirunie. Jestem w krytycznej sytuacji zyciowej. . Grozi mi wyrzucenie przez rodzine z domu przez moje dlugi (12000). Moze to smieszna kwota, ale u mnie w rodzinie nie jest kolorowo. Macie jakies pomysly jak z tego wyjsc, gdzie szukac lub jak sie zabezpieczyc? Potrzebuje perspektywy ludzi ze swieza glowa, bo sam nie dam rady.

#finanse #kiciochpyta #bezdomnosc #dlugi #polska #pytanie #pomocy
  • 9
przez moje dlugi (12000).


@Matsew: glowne pytanie: co to są za długi - kredyt w banku, niezapłacona kara z odsetkami, jakieś podatki, może Provident, może osoba prywatna, może mafia, może raty? To ma znaczenie, z niektórymi podmiotami można się dogadać i ułożyć.

Dalej: Komornik już zaatakował? Pracę masz? Koszty utrzymania jakie?

Pieniądze nie są duże, wielu mirków ma tyle na koncie, wielu też twierdzi, ze tyle zarabia. Nawet jednak na gównopracy
@Matsew: @kiszczak: jeżeli długi hazardowe to mam złą wiadomość - trzeba zacząć od uporządkowania sprawy hazardu. Jak sam nie dasz rady ani nie masz zaufanej osoby, która będzie Twoim aniołem stróżem i hamować na bieżąco zapędy to może jakaś psychoterapia albo coś? Nie wiem czy NFZ to finansuje (bo jak rozumiem płatna nie wchodzi w grę)

Dopóki tego się nie uporządkuje, to długi albo będą rosły, albo też - po