Wpis z mikrobloga

Jest i kolacja, kurak (2kg) z grilla w całości ( ʖ̯) Dla ciekawskich, zamarynowane w przyprawach 6 godzin wcześniej i grzecznie czekał w lodówce, zafoliowany.

Rozpalilem brykiet i na ruszt (wkrotce bedzie obracany ( ͡° ͜ʖ ͡°) - teraz co pół godzinki trzeba obrócić)

Czas pieczenia 3 godziny 45 min + 30 min na koniec otwarty bez folii żeby sie ladnie skórka schrupiła ()

/w tyłek pomarańcza żeby dodac trochę wilgoci i masełko do smaku ʕʔ

#glodnyjakwilk #gotujzwykopem #jedzenie #grill #urlop #wakacje

/poniżej bonusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
v.....k - Jest i kolacja, kurak (2kg) z grilla w całości ヽ(♥ ʖ̯♥)╭☞ Dla ciekawskich, ...

źródło: comment_1627586945stVh1ThhVuIUNNpZSRLrLK.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@v1lk: te a widziałeś, że w biedronce wadliwa partia kurczaków była wczoraj i białe robaki w nich były? Na tik toku afera jak nie wiem co, jeden tik tok po drugim leciały z tymi robakami
  • Odpowiedz
  • 0
@bellazi a sprawdziłem i było w porządku, zawsze sprawdzam ( ͡º ͜ʖ͡º) pachniał jak powinien, czysciutki w środku bez jakiegoś śluzu czy robaczków ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Ale dobrze wiedzieć, będę sprawdzał dwukrotnie, dziękuję mirabelko ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
  • 0
@bellazi ja Ci powiem tak, że mięso zawsze trzeba sprawdzić, jeżeli sam nie upoluje to nigdy nie mam pewności co z nim było i co w nim jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale takie kwiatki to nic nowego, można się natknąć w każdym praktycznie markecie na jakieś dziadostwo, najlepiej brać te z dołu lodówki z najdluszym terminem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@bellazi pewnie chłodnia padła, albo zostały specjalnie zrujnowane. Jak pracowalem na rzeźni to zdarzały się zdrowe warchlaki z robalami w nogach czy dupie, istny dramat ale mówili że to nic nowego, partia do odrzutu i linia szła dalej ()

Na wakacje tyle tego idzie że nie zawsze ogarniają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@bellazi może to zwykłe parcie na szkło, nie ma opcji nawet gdyby były jaja w mięsie to po upieczeniu wszystko zdycha, jedynie że ktoś je podłożył już po upieczeniu.

Wyglądają na całkiem żywe i zdrowe, a nie pamiętam też żeby biedronka miała opcje obiadowe czy coś, nawet zwykłe podgrzanie gotowych rzeczy jak np. Pierś z kaczki, zabiło by te robale i tylko zapach można by bylo rozpoznać że zepsute.

Ciekawi mnie to
  • Odpowiedz