Wpis z mikrobloga

Uwaga, będzie blackpill, ale będzie mniej brutalny. Nie będę nikogo wyzywał od spermiarza, incela, cuckolda, białorycerza, beta. Postanowiłem się wam przyjrzeć. I standardom, których nie możecie spełnić. Ale wiecie co tam naprawdę o wszystkim decyduje? Czasy. Tylko czasy.
Pamiętam, że kiedyś miarą chada był….seba. Zwykły seba, nawet z patoli. Wystarczyło, że miał dres i ogolony łeb od razu laski się do niego kleiły. Nawet szare myszki, okularnice, pamiętam to doskonale. A dzisiaj? Nie zdobyłby seba absolutnie nikogo.
Weźmy np. archetyp Oskarka. Większość z nich to nie umięśnione chady, tylko suchoklatesy w rurkach z kręconymi włoskami. Jak oczami wyobraźni obcięlibyście im włosy i modne ciuchy zamienili na normalne( dobra nie mówię, że biedne),tylko zwykłe, nawet drogawe, ale nietematyczne, bez tiktokowych bajerów ujrzelibyście ofiary losu z licbazy sprzed 15, które bały się wejść do kibla, by nie zebrać od seby oklepu, lub skrojenia z kasy.
A dziewczyny? Dzisiaj jest inna moda. Alternatywki odważniej się malują, ba nawet o wiele odważniej się ubierają niż każda karyna sprzed 15 lat, odważniej niż każda blondi blachara, inspirowana Dodą, lub Britney. Zobaczcie zdjęcia z waszych dawnych klas. Ujrzycie przepaść.
Poza tym skąd wiecie jak będą wyglądać Oskarki za 10 lat? W młodości każdy ma szansę. Wielu aktorów w dzieciństwie wyglądało spoko,a potem przytyli Np Haley joel Osment, lub inaczej się zestarzeli np. Macaulay Kulkin. Widzę czasami rodziców Oskarków. Alfajanuszyzm wylewa się z gęby niejednego starego. Po 25 roku życia zobaczycie metamorfozy oskarków z rosnącym bezbolem ect.
Dlaczego to piszę. Czasy, czasy czasy. To one odgrywają dużą rolę. Teraz młodzież ma więcej możliwości. Niby millenialsi byli rewolucją względem pokolenia PRL, ale dopiero teraz widać możliwości. Dlatego tak bardzo to kontrastuje z tym co chcielibyście widzieć i dlatego wasz blackpill jest bardziej gorzki. Widzę już zmiany u nieco młodszej generacji np. rocznik 2000. Niektóre Juleczki już dostają podbródki, innym nieco obniżyły się kąciki ust. Możliwe, ze niejedna księżniczka wyląduje jako pracownica w sklepie odzieżowym, lub starbucksie. A oskarek w zwykłym korpo i wtedy lata mu pójdą. Teraz tego nie widać.
Prosiłbym tylko o pzreanalizowanie, bez stygmatyzowania norkimiem ect
#przegryw #blackpill #julka #oskarek #licbaza #szkola #zwiazki #czasy
Pobierz Jarkendarion - Uwaga, będzie blackpill, ale będzie mniej brutalny. Nie będę nikogo wy...
źródło: comment_1627569827ePaFfRnR0IJF7s3ViZbWBU.jpg
  • 14
@Jarkendarion: Taka prawda. Poza tym zmieniło się postrzeganie męskości. Jeszcze 10 lat temu mężczyzna to miał być mężczyzna. Kiedy ktoś podbijał do jego laski rozwiązaniem była solówa i nikt nie płakał, a dziewczyny się nie wtrącały. Teraz ? Jak słyszałem opowieści siostry o tym jak faceci których znała byli ustawiani przez laski to groza na mnie padała. Kto kiedyś by pomyślał o facecie który zamiast rzucić zdradzającą dziewczynę a jej fagasowi
15 lat temu wystarczyło mieć konto na sympatii, opis bez błędów ortograficznych i w miarę normalne zdjęcie, by bez żadnych problemów wyrywać alternatywki. dziś? hahahaa.


@TypowyZakolak: Sam to pamiętam, okolice powiedzmy 2007 czy 2008, na gadu gadu czasami same zagadywały a na sympatii miałem średni opis i głupie zdjęcia(cóż młodość), ale prawie z każdą co napisałem to potem rozmawiałem, krótko lub długo ale się dało. A parę lat potem wtf starałem
@Asd15: ja tak samo. Miałem 16 lat, dostałem internet (nie neostradę, tylko netię na modemie 56k ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo neo za droga była) i ruszyłem zdobywać. Wtedy były inne czasy i inna mentalność. To był praktycznie W S T Y D wyrywać w necie, bo "tylko lamusy podrywają wirtualnie" - przystojni okupowali dyskoteki, a w necie było rwanie, śliczne dziewczyny szło wyrwać bez wielkiego problemu,
@TypowyZakolak: Aż mi żal dzisiejszych średniaków, dla mnie chyba nigdy nie było ratunku ale umawiałem się z dziewczynami 7/10. Rzadko kiedy coś z tego wychodziło, ale teraz 4/10 ma większe wymagania niż wtedy ładna dziewczyna xD Już nie mówię o liczbie samotnych matek, co prawda wtedy wiadomo celowałem w młodsze niż jak jestem po 30 teraz ale ogólnie w społeczeństwie to był problem marginalny w stosunku do tego co jest teraz:
@Asd15: No dzisiejsi mają przekichane. ja jako średniak spokojnie chodziłem na randki z 7-8/10. Oczywiście te super ładne miały mnie gdzieś, ale na luzie można było spotkać się z dziewczyną z wyższym SMV od twojego. Dzisiaj to praktycznie niemożliwe, nie w necie w każdym razie - trzeba w rzeczywistości. A kiedyś była wygoda, bo od razu widziałeś, czym interesuje się osoba, do której piszesz, jakie ma poglądy, czy dzieci nie ma...
@Kozzziar: Nie o waginę, o dumę. Koleś ruchajacy Ci laskę kiedy wie że jesteście razem okazuje Ci brak szacunku. Kiedy nic nie wiedział, sam bym zareagował "dzięki że pokazałeś mi z jakim #!$%@? tracę czas, choć, postawię ci piwo".