Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacząłem nową pracę, dojeżdzając do i z pracy komunikacją codziennie jadę z taką jedną dziewczyną, ładna, z wyglądu trochę szara myszka. Wysiadamy na tym samym przystanku i idziemy potem do tego samego kompleksu biurowców. Tak zastanawiam się czy można by było jakąś ją zagadać, tylko będąc spierdoxem mam za dużo obaw. Nie mam pewności czy ona nie jest ode mnie starsza o ładnych parę lat (24 lvl here), ma taką urodę, że może mieć ze 20 lat, a moze być i po 30, może ma już dawno męża i dzieci. Do tego jakbym miał tak podbić i się jakoś zbłaźnić, to potem byłoby mi mega wstyd jakbym miał później dalej z nią dojeżdżać. Macie jakieś rady w takiej sytuacji?
#tfwnogf #przegryw #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61024440cbea6c000a5b6fe4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: co jest krępującego w zagadaniu, nie możesz po prostu z nią pogadać chwile bez żadnych propozycji kawy / ruchanska?

Jak pali fajki / IQOSy to jeszcze łatwiej.

Myśl anon, myśl. Ja poznałem tak 3 dziewczyny z mojego osiedla, nic zobowiązującego i nie było żadnego cringeu
adamy na tym samym przystanku i idziemy potem do tego samego kompleksu biurowców. Tak zastanawiam się czy można by było jakąś ją zagadać, tylko będąc spierdoxem mam za dużo obaw. Nie mam pewności czy ona nie jest ode mnie starsza o ładnych parę lat (24 lvl here)


@AnonimoweMirkoWyznania: Zastosuj zasade 3 sekund. Jak ją zobaczysz, to w pierwszych trzech sekundach wykonaj ruch w jej kierunku, wtedy nie bedzie odwrotu i cos
A: "Hej, widzę Cię już któryś raz z kolei w autobusie, dobrze kojarzę że pracujesz w X budynku? Miałabyś ochotę może kiedyś po pracy wyskoczyć na jakąś kawę albo drinka?"

v1: K: "Sorki anon mam chłopaka, nie spotykam się"
v1: A: "Luzik, miłego dnia :)"

v2: K: "Hej, tak, tam pracuje, skąd wiesz? Też Cię często tutaj widuje, chętnie wyskoczę na kawę, kiedy masz czas?"
v2: A: "Może jutro o 17?"
v2:
OP: @flay:
no 100% pracuje wyżej, bo biurowce fajne, ale ja tam pracuje w call center, zakładam, że każde stanowisko w innej firmie w tym kompleksie biurowców jest wyższe od mojego, no chyba, że ona też pracuje w call center, ale innym

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua