Wpis z mikrobloga

Dokładnie tydzień temu zamieściłem post dotyczący niewłaściwego przechowywania mięsa w sklepie #kaufland
Link: https://www.wykop.pl/wpis/59264055/tydzien-temu-niejaki-phaxi-wrzucal-zdjecia-miesa-r/

Zgodnie z obietnicą przesyłam i wołam plusujących wpis (z prośbą o wołanie) z odpowiedzą SANEPIDu.
W skrócie: Stwierdzono nieprawidłowości, podjęto działania, ale nie napisali jakie.
Niemniej warto zwrócić uwagę, że pomimo późnej godziny mojego pisma (wieczór), już następnego dnia przeprowadzono kontrolę. WOW.
#ewakuacjaboners #jedzenie #polska
exploti - Dokładnie tydzień temu zamieściłem post dotyczący niewłaściwego przechowywa...

źródło: comment_1627552075rZlXdDyscPJMyKSSnObLNG.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@exploti: niezłe, nie wiedziałem, że można jakieś pisemko do sanepidu nie ruszając się z kanapy wysłać.

W biedronce też takie coś raz spotkałem, ale nie jako sprzedaż, po prostu bardzo długo leżało mięso "luzem"
  • Odpowiedz
@Positano1: mi nie chodziło w żadnym wypadku o to żeby dostali jakąś niebotyczną karę, ja bardzo lubię ten sklep, w końcu robię tam zakupy regularnie.
Mi po prostu chodziło tylko i wyłącznie o to, żeby bezsensownie nie narażać ludzi na w najlepszym wypadku stratę pieniędzy. Bo kupujesz mięso, a okazuje się, że śmierdzi 5 dni przed datą końca ważności. W najgorszym razie ktoś mógłby się zatruć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@exploti:

Tłumaczę na język bardziej przystępny:

"Dzięki mordo za info. Nasza pani Grażynka dostanie dzięki temu w łapę i zamkniemy sprawę. Pozdro i z fartem!"
  • Odpowiedz