Wpis z mikrobloga

Znajomy chciał założyć sobie konto w Argentynie lecz ma problem ze sfinalizowaniem rejestracji (nie przepuszcza mu captchy). Próbował korzystając z Holi (otrzymuje komunikat o nieprawidłowym wprowadzeniu captchy co jak twierdzi na 100% nie jest spowodowane błędem z jego strony tylko najpewniej tym, że usługa captchy wykrywa VPN) oraz CyberGhost VPN (przy którym otrzymuje komunikat aby wyłączyć VPN). Jakieś sugestie odnośnie tego jak przejść proces rejestracji nowego konta na Argentynę?

#steampesos
  • 4
@Yarizu: Miałem taki sam problem wydaje mi się (to moja teoria) że wynika to z tego że dużo osób korzysta z tego IP i google nie przepuszcza captchy ze względu na dużą ilość zgłoszeń, polecam próbować co kilka dni, mi zadziałało kilku kolegom zakładałem używając hola VPN.
@davidson229: Bo konto do momentu nim klikniesz w link aktywacyjny na mailu robisz bez żadnego vpna. A region zmieniasz ręcznie z Polski na Argentynę, wpisujesz maila, logujesz się na maila, w tym momencie włączasz vpn, łączysz się z Argentyną, klikasz w link i kończysz tworzenie konta będąc na vpnie.