Wpis z mikrobloga

Martwię się tym, że wychodzę z prime'u. Chciałbym być jak najdłużej atrakcyjna. Dojrzałość uczuciowa przyszła mi późno, bo dopiero w wieku 21 lat zaczęłam się interesować tematem relacji damsko-męskich. Fajnie byłoby zaczynać z takimi 21 latkami właśnie, ale niestety oni wolą młodsze. Właściwie każdy woli młodsze. To jest moja bolączka, moje zmartwienie...

#przegryw #zwiazki #rozowepaski
  • 89
I moim zdaniem właśnie kobiety się tak nie łudzą - a nie łudzą, bo im tego kultura nie serwuje


@Kr12345: Wybacz, ale kobiety łudzą się najbardziej. Stąd te ogromne standardy i badania potwierdzające rosnącą hipergamie w okresie rozwoju aplikacji randkowych/onlyfans/IG i ogólnie ery atencji.
@Mardo: stary, kontekst. Pisałam tutaj o kobietach w średnim wieku. Młode pewnie i są hipergamiczne - mówię szczerze, dziewczyn w wieku 16-20 lat nie znam wiele, a te które znam, są po prostu bardzo atrakcyjne i to nie jest ich temat.
Atrakcyjnych dziewczyn również to dotyczy. Kobiety w średnim wieku tak samo, obniżają standardy tylko dlatego, że wypadły z rynku. Dzieje się to z każdą laską po 30stce, która zauważa, że adoratorów jest co raz mniej. Nie rozumiem po co ta irytacja. Ludzie mądrzejsi od nas obojga robili wiele badań na ten temat więc to nie są rzeczy wyssane z palca.

To tak samo jak kiedyś ( i dziś wiele milionów ludzi) wierzyło,