Wpis z mikrobloga

Martwię się tym, że wychodzę z prime'u. Chciałbym być jak najdłużej atrakcyjna. Dojrzałość uczuciowa przyszła mi późno, bo dopiero w wieku 21 lat zaczęłam się interesować tematem relacji damsko-męskich. Fajnie byłoby zaczynać z takimi 21 latkami właśnie, ale niestety oni wolą młodsze. Właściwie każdy woli młodsze. To jest moja bolączka, moje zmartwienie...

#przegryw #zwiazki #rozowepaski
  • 89
@Thachii: ale ja się na nikogo nie obrażam, naprawdę :) po prostu widzę, że samym ciepłem, urokiem i entuzjazmem po prostu nie da się zbudować wieloletniego związku, taki wózek nie ujedzie - jeśli jedna strona organizacyjnie nie zdominuje - czyli tutaj facet. I Ok, każdy żyje jak chce. Nie znamy się osobiście, więc możesz mi tylko uwierzyć - gdy moi znajomi wiążą się z takimi dziewczynami zawsze powstrzymuję się od takiego
@Thachii: ale ja nie mówię, że strony maja się sobie nie podobać. Ale jeśli mężczyzna mówi, ze jego rówieśniczki są dla niego wizualnie nie do zaakceptowania, bo są stare, to cóż... Sam jest tak samo stary ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wbrew twierdzeniom mężczyzn, tutaj nie ma nierównych standardów ze względu na płeć. Biorąc tylko wygląd, facet 20-letni wyglada lepiej od 25-letniego.
@Thachii: to są ewolucyjne oczywistości. Ale na to wszystko nakłada się kultura. To dzięki kulturze nie uprawiamy seksu w każdym miejscu i czasie, kiedy mamy na to ochotę itd. Zapewniam, 54-letnia kobieta też chciałaby 20-latka. A wiesz, dlaczego tego nie mówi swojemu mężowi? Bo kulturowo oceniamy takie wypowiedzi inaczej. Wzorców związku starych facetów z młodymi dziewczynami (bo jak inaczej nazwać 50-latka idącego pod rękę z nastolatką?) mamy bardzo wiele - w
@Thachii: i teraz chodzi mi o to, że fantazjowania u faceta to nie zmieni. Ale jeśli wypali w towarzystwie, że nie jest w stanie patrzeć na rówieśniczki, to po prostu zostanie wyśmiany, rozumiesz? Tak właśnie działają wzorce kulturowe
@Thachii: w takim razie mężczyźni też taką strategię mają. Niemniej ja sądzę, że wiele kobiet po prostu żenuje myśl o seksie z 20 lat młodszym facetem, bo kulturowo nie są „opatrzone” z czymś takim. I tylko tyle.
Mimo wszystko dorosłość urody pasuje bardziej mężczyznom niż kobietom


@Thachii: to dowodzi tego, że patrzysz na ludzi wyłącznie przez pryzmat wybranych cech wyglądu, bo nawet nie całościowo. Nie jesteś w stanie mi wytłumaczyć, dlaczego tak samo obwisające ciało męskie i damskie jest niby mniej atrakcyjne u kobiet. Albo dlaczego porównywalna ilość zmarszczek jest mniej atrakcyjna u kobiet. Albo oznaki siwienia. To są wzorce kulturowe, możliwe do ukształtowania.

Naprawdę się łudzisz, że
@dupa_karuzela: przecież my tez mamy z tym problem, a weź pod uwagę że różowe mają znacznie lepiej na rynku matrymonialnym. Większość lasek lubi młodych, tylko ze jednak sporo młodych lubi starsze dupy bo ich to kręci. Jak spotkasz chłopaczka lvl 17 i spytasz czy chciałby mieć dziewczynę 10 lat starsza to mu kutacz spuchnie w mgnieniu oka i się zgodzi bez namysłu. My mamy gorzej, bo dziewczyn które lecą na starszych