Wpis z mikrobloga

Martwię się tym, że wychodzę z prime'u. Chciałbym być jak najdłużej atrakcyjna. Dojrzałość uczuciowa przyszła mi późno, bo dopiero w wieku 21 lat zaczęłam się interesować tematem relacji damsko-męskich. Fajnie byłoby zaczynać z takimi 21 latkami właśnie, ale niestety oni wolą młodsze. Właściwie każdy woli młodsze. To jest moja bolączka, moje zmartwienie...

#przegryw #zwiazki #rozowepaski
  • 89
  • Odpowiedz
@Thachii: to może odpowiem za siebie, nie łudzę się, że mogę być atrakcyjniejsza z wiekiem, a nawet odpisałam OP-ce, bo widzę, że takiego zainteresowania z powodu wyglądu mam mniej. Ale naprawdę mi to odpowiada, bo jak już coś się wydarzy, to na takiej stopie intelektualnej, duchowej, doświadczenia życiowego - i ja to po prostu cenię bardziej. Czy ci faceci woleliby w tym samym czasie peklować licealistki? Pewnie tak. Czy ja
  • Odpowiedz
wyczuwam u ciebie śmierdzący, feministyczny, lewicowy paradygmat


@Thachii: nie, ja się po prostu zawodowo zajmuję analizowaniem przedstawiania ludzkiego ciała i ludzkich związków i seksualności i dostrzegam te różnice, dlatego tak analitycznie podchodzę.
  • Odpowiedz
kobiety nie lecą u mężczyzn na baby face,


@Thachii: gdyby tak było, Chalamet nigdy nie został by aktorem z A-list, podobnie diCaprio. I odwrotnie - taka Keira Knightley nie miała baby face, a była uznawana za piękność. Znowu upraszczasz. Poza tym grubsza skóra to większa skłonność do utraty owalu twarzy - tak, zmarszczki widać mniej, ale za to zatraca się ten mityczny ostro wyrysowany podbródek. Teraz to ty się chyba
  • Odpowiedz
dobrze Ci zrobi jak nie będziesz przeintelektualizowana, pragmatyczna, poważna - tak po prostu by nie zgubić całego uroku


@Thachii: ale przecież ty nie wiesz, jaka ja jestem, my się tylko spieramy na wykopie, chill ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym zaproponowałeś mi, żebym była urocza, kiedy zaczęłam zbijać twoje argumenty. Czy urocza to przytakująca?
  • Odpowiedz
bo zauważ że nawet jak kobiety lecą strasznie na młodych no to raczej na 20-24


@Thachii: tak, ale to nie zmienia mojej tezy - że też jest ten mityczny „prime”’ i on wypada w młodym wieku.

no ale di caprio taka uroda
  • Odpowiedz
serio, to nie jest takie fajne kiedy jest ten akcent na przeintelektualizowanie i powagę, tzn. Nie mówię że na to nie ma miejsca tylko by to nie dominowało


@Thachii: ja się z Tobą zgadzam, najgorszy jest ten przysłowiowy „kij w dupie”. Ale No gadamy na czacie, nie wiesz, jaki mam ton głosu, o czym zwykle rozmawiam itd.
  • Odpowiedz
ale atrakcyjność to co innego


@Thachii: ty naprawdę wierzysz w to, że jest tylko jeden wzorzec atrakcyjności? Bo moim zdaniem definiują go tylko dwie rzeczy: względna symetria twarzy i nieotyła sylwetka. Cała reszta (kolory, proporcje sylwetki, wysportowanie, wzrost, fryzura, znaki szczególne) to już są cechy totalnie indywidualne.
  • Odpowiedz