Wpis z mikrobloga

Martwię się tym, że wychodzę z prime'u. Chciałbym być jak najdłużej atrakcyjna. Dojrzałość uczuciowa przyszła mi późno, bo dopiero w wieku 21 lat zaczęłam się interesować tematem relacji damsko-męskich. Fajnie byłoby zaczynać z takimi 21 latkami właśnie, ale niestety oni wolą młodsze. Właściwie każdy woli młodsze. To jest moja bolączka, moje zmartwienie...

#przegryw #zwiazki #rozowepaski
  • 89
@Thachii: to może odpowiem za siebie, nie łudzę się, że mogę być atrakcyjniejsza z wiekiem, a nawet odpisałam OP-ce, bo widzę, że takiego zainteresowania z powodu wyglądu mam mniej. Ale naprawdę mi to odpowiada, bo jak już coś się wydarzy, to na takiej stopie intelektualnej, duchowej, doświadczenia życiowego - i ja to po prostu cenię bardziej. Czy ci faceci woleliby w tym samym czasie peklować licealistki? Pewnie tak. Czy ja wolałabym
wyczuwam u ciebie śmierdzący, feministyczny, lewicowy paradygmat


@Thachii: nie, ja się po prostu zawodowo zajmuję analizowaniem przedstawiania ludzkiego ciała i ludzkich związków i seksualności i dostrzegam te różnice, dlatego tak analitycznie podchodzę.
kobiety nie lecą u mężczyzn na baby face,


@Thachii: gdyby tak było, Chalamet nigdy nie został by aktorem z A-list, podobnie diCaprio. I odwrotnie - taka Keira Knightley nie miała baby face, a była uznawana za piękność. Znowu upraszczasz. Poza tym grubsza skóra to większa skłonność do utraty owalu twarzy - tak, zmarszczki widać mniej, ale za to zatraca się ten mityczny ostro wyrysowany podbródek. Teraz to ty się chyba trochę
dobrze Ci zrobi jak nie będziesz przeintelektualizowana, pragmatyczna, poważna - tak po prostu by nie zgubić całego uroku


@Thachii: ale przecież ty nie wiesz, jaka ja jestem, my się tylko spieramy na wykopie, chill ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym zaproponowałeś mi, żebym była urocza, kiedy zaczęłam zbijać twoje argumenty. Czy urocza to przytakująca?
bo zauważ że nawet jak kobiety lecą strasznie na młodych no to raczej na 20-24


@Thachii: tak, ale to nie zmienia mojej tezy - że też jest ten mityczny „prime”’ i on wypada w młodym wieku.

no ale di caprio taka uroda pasowała


@Thachii: i są kobiety, którym pasuje brak baby face, jak właśnie Keira Knightley.

To zwracam uwagę na to byś się nie skupiała za bardzo na tym by
serio, to nie jest takie fajne kiedy jest ten akcent na przeintelektualizowanie i powagę, tzn. Nie mówię że na to nie ma miejsca tylko by to nie dominowało


@Thachii: ja się z Tobą zgadzam, najgorszy jest ten przysłowiowy „kij w dupie”. Ale No gadamy na czacie, nie wiesz, jaki mam ton głosu, o czym zwykle rozmawiam itd.
ale atrakcyjność to co innego


@Thachii: ty naprawdę wierzysz w to, że jest tylko jeden wzorzec atrakcyjności? Bo moim zdaniem definiują go tylko dwie rzeczy: względna symetria twarzy i nieotyła sylwetka. Cała reszta (kolory, proporcje sylwetki, wysportowanie, wzrost, fryzura, znaki szczególne) to już są cechy totalnie indywidualne.