Wpis z mikrobloga

Czy zapytanie się o dodatkową koszulkę jest jakąś ujmą lub ogromnym problemem? Jedynie co usłyszałem, że mam teraz dzień wolnego, to mogę wyprać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale nie o to chodzi, z miesiąc temu zatrudniłem się w PONie (Pogotowie dla Osób Nietrzeźwych) jako opiekun medyczny, sądziłem że w nietypowej pracy będą nietypowe zarobki, a tu zonk... (°° Spodziewałem się 10 osób na godzinę, w tym co drugi agresywny z włączonym trybem nieśmiertelności, ale rzeczywistość okazała się bardziej łaskawa. Z czasem przyjeżdżały patrole policji, których już miałem okazję poznać wcześniej, w tym Mojego kolegę posterunkowego, który w wolnej chwili zaczął zapraszać, abym złożył papiery do ich formacji, ponieważ również mam zainteresowanie w służbach mundurowych, a aktualnie jestem na etapie komisji lekarskiej w SW. Natomiast drugi opiekun () przysłuchiwał się rozmowie i przy najbliższej możliwej okazji najzwyczajniej w świecie #!$%@?ł Mnie dla dyrektorki. Co skończyło się tym, że już nie mam tam zatrudnienia... (ʘʘ) Skwitowane zostało to tym, że nie ma sensu szkolić, skoro zamierzam uciec w przyszłości, bo tutaj jest praca na lata...|| i w tym momencie zrozumiałem ten jasny przekaz podczas rozmowy kwalifikacyjnej, że tutaj nie chodzi się na chorobowe, bo wtedy ktoś musi Ciebie zastąpić, a mógł mieć plany ()

PS Jednym z benefitów była duża ilość wolnego czasu wg kierowniczki po 200h pracy i jest wtedy możliwość zatrudnienia się w innym miejscu na skoczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #januszebiznesu #januszex #januszalfa #zalesie #wywiad
  • 14
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Nie no byłem kilka razy na wycieczce tam i całkiem ujdzie, mogłoby być lepiej, ale nie jest najgorzej. Dotychczas miałem już wielokrotnie kontakt z osadzonymi, chętnie bym celował w otwarty lub półotwarty, a tam to po prostu sielanka z porównaniem do reszty o której jest głośno, ale nie zawsze jest jak się chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może chcesz się odnieść do zachowania dyrektorki? Zawsze ciepłe
  • Odpowiedz
@sting: u mnie w mieście 90% obsady izby to ludzie dorabiający, z doskoku - ratownicy medyczni, pielęgniarki, strażnicy miejscy i inni. Aż dziwne że u Was to taka robota "na lata" XD
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: U Mnie akurat jest jeszcze spokojnie, nie ma nikogo z 25 lata, tylko zwykli przestępcy skarbowi, alimenciarze oraz przemytnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xTortox: O tym również napisałem, w sumie jako jedyny na chwilę tamtejszą byłem, który miał "tylko" jedno zatrudnienie, ale praca w PONie ma być priorytetem, przed innymi

@AlphaOmega: Nie wiem, może taka ilość ze względu na okres urlopowy, może w innych
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Akurat o tym wiem, mam kilku znajomych w SW, nie wszystkie informacje się potwierdzają, ale może być w Moim regionie. Będę dążył, aby jak najczęściej reprezentować Swoją jednostkę i zawsze jakoś czas mija przyjemniej, a tak to kierunek kwatermistrz lub podjąć studia i wychowawca.
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Na początku nawet rozważałem, aby co 2 tygodnie oddawać osocze, aby w razie czego odetchnąć od tego wszystkiego, ale raczej to nie będzie dobrze postrzegane, a dodatkowo obniża to nagrodę roczną tz. "trzynastkę", bo mają być faktycznie przepracowane godziny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz