Wpis z mikrobloga

@razem: eksperymenty to jedno, a ludzie co sami są tacy, albo robią dla siebie fale konta? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@little_muffin: jak z kimś zaczynam rozmawiać to wszystkie zainteresowane tylko chwilowymi realacjami, a mówią, że to faceci są niedojrzali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Invisum-69: spróbuj ewentualnie na fb randki, bo tam przynajmniej screenów robić nie można, to zawsze się normalna kobieta mniej boi, że wyląduje na portalu ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@Invisum-69: myślę, że ludziom #!$%@?ło trochę z przesytu. Każdy chce tylko miłych, przyjemnych chwil - jak seks i romanse, a nikt nie chce ciężkich chwil, jak opieka w chorobie, czy odbiór auta od mechanika, bo Ty akurat nie dasz rady. Ludzie się robią co raz bardziej egocentryczni. Z takich zabawnych rzeczy to Ci jeszcze powiem, że mam mega atrakcyjną koleżankę, która miała masę tego typu relacji, czysto seksualnych bo jej się
  • Odpowiedz
@bellazi: jezeli laski nie dziwia się jak do nich pisze model to jedno wielkie XD gdyby do mnie modelka napisala i chciala sie umowic to pierw zaprosilbym na fb a potem jakis czat albo rozmowa a nie leciał jak piesek z wyciagnietym jezykiem :)
  • Odpowiedz