Wpis z mikrobloga

@Kapilarny: jak możesz to dozbieraj do Honiton 94 elementy zestaw kosztuje coś koło 250zl
Praktycznie wszystko przy aucie tym odkręcisz :). Wykonanie super. Tak samo z jakością. Przynajmniej nie będziesz się wkurzał że coś pęknie lub się wyrobić przy odkręcaniu. Ostatnio szwagier połamał 2 nasadki przy odkręcaniu piast, ta z Honitona dała radę :).
@Kapilarny: nie słuchaj tych co mówią że yato to plastelina bo #!$%@?ą. Mam zestaw yato z 10 lat już, które przeżyły już ze 4 samochody gdzie były robione zawieszenia, swapy silników itp. Grzechotek nie raz używałem jako młotka. Rok walizka leżała zalana woda w garażu, wszystko zardzewiało, po oczyszczeniu i rozruszaniu bo grzechotki przestały pracować po dziś dzień służą bez problemu tylko wyglądają jak ze złomu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapilarny: jak chcesz, ale ja używam na warsztacie różnych sprzętów Yato z różnych okresów i nie chcą klękać za bardzo. Kumpel podobnie, robi zabudowy, dowala nieraz spore śruby i dalej to działa. Wiadomo, przez lata wiele grzechotek mi zdechło, ale u ziomka w warsztacie grzechotka Honitona długo nie pożyła, wymieniał, moim zdaniem trochę Honiton jest przereklamowany. Nasadki może i dobre, ale grzechotki z zestawów nie wyróżniają się niczym wśród takich typowych
@janznetu: mam zestaw yato od 6 lat i rozebralem i złożyłem nim całe auto, do tego pożyczałem wielu osobom i poza rdza to nic się nie zniszczyło. Grzechotka to wszytko odkręci, o ile mam tyle siły.