Wpis z mikrobloga

@placebo_:

No z tym początkiem to bym się nie rozpędzał. Te dzbany były od zawsze. Jak powstały pierwsze wacynki to darli japę że po nich rogi rosną.

@proci:

... Tak tak, kłamstwo prowacków. Ale z faktem że w badaniu tego gnoja brały udział dzieci rodziców święcie przekonanych że autyzm to wina MMR to już tam uj.

Bo to jest głównym zarzutem w stosunku do niego.


Nope, 800k łapówki które wziął
@placebo_: @proci: @kuroszczur: @Greensy: @RandomowyMetal: ale manipulacja OPa w ciul:

Wakefield nie powiedział - szczepionki powodują autyzm, tylko, że widać korelacją u zaszczepionych dzieci MMR z zapaleniem jelit i należy zacząć to badać. Film, w którym Wakefield wyjaśnia i odpiera zarzuty poniżej. Mało kto czytał oryginalne badanie, w którym pisze "We did not prove an association between measles, mumps, and rubella vaccine and the syndrome described. Virological
@Tamerlan: ja #!$%@?, myślałem że to jakiś naukowiec, ale obejrzałem na szybko kilka fragmentów, rzuciłem okiem na bio i to jakiś żydolewacki pożytczny idiota montujący jakieś bezbekowe filmiki bez żadnej wartości merytorycznej xD
Ja linkuję do artykułów i publikacji a ty do jakiegoś standupera, który w innych filmikach wali sobie do Grety Thunberg xD
Daruj sobie, równie dobrze mogłeś wrzucić klipy z Korwinem lub konferencje prasowe Niedzielskiego o antyszczpach.
Sprawdź sobie
@Tamerlan: badania wakefielda o związku zapalenia jelit z autyzmem zostały potwierdzone i w samej pracy nigdzie nie ma informacji o relacji MMR z autyzmem.
Dziennikarskie śledztwo oszusta Brian Deera, które zostało już dawno obalone i z których zarzutów Wakefielda oczyszono, także żadnego oszustwa mu nie udowodniono, możesz sobie tego standupera wsadzić żydolewacki manipulancie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ageofautism jest bardziej wiarygodne niż ten twój tęczowy standuper xD