Wpis z mikrobloga

To już dziś... Gotowi na pokaz mitomani, obłudy i kłamstw? Już zapowiedział nasz Wielki Celebryta, że o nas opowie... Byle by ta ameba umysłowa znowu ników nie poprzekręcała xDDDD Bo mu się jęzor połamie xDDD Chociaż- po tej taniej berbelusze nic mu nie będzie.
#rafatus #patostreamy #analczyk #analnymitoman #siedleckimitoman #bestiazsiedlec #siedlce #damskibokser #azor
dyzmund - To już dziś... Gotowi na pokaz mitomani, obłudy i kłamstw? Już zapowiedział...

źródło: comment_1627464890iTB43YviC1qQLwfMulkhUS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@dyzmund: jestem w #!$%@? ciekawy czy pozwola mu na mitomanstwo czy moze jednak poleca garsci.
Musza zdawac sobie sprawe, ze przybylo followow i jesli bedzie nuda, to ludzie wyloza lache. Gdyby doprowadzili np. do tego, ze rafal sie zesral, to kolejny gosc bylby wyczekiwany bardziej niz walka kizo z arabem.
  • Odpowiedz
@WesolyJas: oczywiście, że mu pozwolą. Przecież to jest jakiś syfny kanał, który chce się wybić na patusie i kontrowersji. ANAL będzie gadał co mu do tego łba przyjdzie, a typ będzie przytakiwać się podniecać tym, że dając w tytule RAFATUS będzie miał 2k-3k wyświetleń, zamiast tysiaka xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: ale w tym momencie wszyscy #!$%@? smiechem, tamci dostana troche hejtu, czesc przestanie obserwowac, a oni juz nigdy nie osiagna takiego wyniku. Byliby #!$%@?, zeby po tym co dostali m.in. ode mnie, nie ruszyli niewygodnych dla analka tematow i nie podkrecili tematu jego aktualnych pijackich pato streamow.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Niestety- myślę tak samo. Za tydzień, dwa wydadzą najwyżej oświadczenie jak się pojawi fala prostujących tych imbecyli komentarzy, że "ojojojo, my nie wiedzieliśmy, nie sprawdziliśmy, no tak teraz Rafatusik jest be be" xDDD #!$%@? farmazony.
  • Odpowiedz
Wyzwani projekt. Gdybyś mógł, nagraj proszę. Zbugował mi się insta na PC a na telefonie nie mam miejsca już xDDD


@dyzmund: No niestety nie mogę tego uczynić, gdyż analny książe odwołał wywiad i leży teraz pewnie obszczany ze stramponem w dupie
  • Odpowiedz