Wpis z mikrobloga

@pan_warell: Zamiest #!$%@?ć - #!$%@? faktami - przytocz dane jaki wzrost gospodarczy ma Wenezuela. Rzuć danymi o ile żyje się lepiej Hiszpanom od kiedy rządzą lewacy, pokaż jak Kambodża się rozwijała za Pol Pota. Na pewno doskonale znasz na pamięć dane jak polepszyło się chłopom gdy w Rosji bolszewicy doszli do władzy.

Nie #!$%@? - #!$%@? faktami.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: istnieje formalnie takie państwo jak Somalia? XD
Bo już nawet na wikipedii piszą że kraj w stanie rozpadu. Wojna domowa trwa tam dłużej niż ja żyję XD

No to rzeczywiście nic dziwnego że rząd się nie #!$%@?, kiedy de facto nie ma tam nawet żadnej mocy
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: chcesz mi powiedzieć że taka prawicowa Japonia, Korea Południowa czy Tajwan to chlewy obsrane gównem z których ludzie uciekają milionami? Można być prawicowym krajem bez bycia Somalią i do tego trzeba dążyć, by być jak te kraje.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: A ja nie uważam żeby w socjalu było coś złego tylko musi być dobrze zarządzany i nie trafiać do leniwych zdatnych do pracy ale do ludzi naprawdę potrzebujących. ja jestem zwolennikiem połączenia konserwatyzmu z lekkim socjalizmem. Konserwatyzm obyczajowy-lekki socjalizm gospodarczy z uproszczeniem prawa dla przedsiębiorców.
  • Odpowiedz
@qwert0: generalnie wiara w to, że jedna strona jest dobra jest utopija. dziki kapitalizm, który występuje w chinach - gdzie jak urwie Ci rękę w czasie pracy to rak, ale takim samym rakiem jest rozdawanie pieniędzy za darmo za nic. Ale kucom tego nie wyjaśnisz. Dla nich najlepiej niech każdy płaci za siebie. A potem jak się okaże, że to u nich w rodzinie ktoś będzie chory i trzeba wydać
  • Odpowiedz