Wpis z mikrobloga

Oto Jarosław Boberek - aktor dubbingowy, znany głównie z rodziny przestępczej, który już od 2 albo 3 lat #!$%@? w uciążliwych reklamach "Marian i Barbara" w media expert. Jak #!$%@? słyszę ten jego głos i te bezbekowe "Barbara" do dostaje ciężkiego #!$%@? i w ułamku sekundy zmieniam stacje, gdzie w ciągu kolejnych 10 minut i tak się pojawi w kolejnej reklamie. Takiego #!$%@? spamu w polskich reklamach jak media expert z panem Boberkiem na czele nie było chyba nigdy. Staram się słuchać swojej muzyki, dużo jeżdżę ale nie zawsze się da podpiąć telefon i jestem skazany na radio. Panu Boberkowi, wszystkim Lisowskim, Cleo czy innym patałachom którzy biorą udział w tych ich upierdliwych reklamach - serdeczny #!$%@? w dupe

#mediaexpert #boldupy #zalesie #polska #reklamy #radio
Pobierz Podlaski_warmianin - Oto Jarosław Boberek - aktor dubbingowy, znany głównie z rodziny...
źródło: comment_1627332084dyIfXhOYifrLC23RJlnwQB.jpg
  • 26
@Podlaski_warmianin: ja nie słucham żadnego radia. Jak czasem jadę uberkiem to wystarczy mi chwilą żeby wiedzieć że radyjka unikamy.

Dowolne 10 minut w biały dzień i reklama na grzybice gwarantowana. #!$%@? że jesz. Albo coś na #!$%@? uplawy czy co tam. No fuj do #!$%@?. I oczywiście boomerzy Marian i Barbara. Taki wychodzę #!$%@? z ubera że od razu dawaj na ring. #!$%@? radio dopuki się #!$%@? nie opamiętają.
@Podlaski_warmianin: ciekawe to jest swoją drogą. Ja sobie obiecałem, ze względu na upierdliwość i skalę idiotyzmu tych reklam, że będę omijał Media Expert szerokim łukiem. Nie chodzę tam, nic tam nie kupuję, odwiedzam Media Markty, odwiedzam Saturny, odwiedzam RTV Euro AGD, a jak widzę to rzułte guwno, to choćby to był ostatni sklep z elektroniką na Ziemi, to bym tam nie wszedł. Zastanawiam się czy jestem jedyny.