Wpis z mikrobloga

@polaczyna: Maja Stasko czesto glupoty mowi, ale tutaj wydaje sie miec racje - ja sobie nie wyobrazam ze gdzies przychodze a ktos mnie w lape probuje calowac, albo traktuje jak debila cokolwiek probuje zrobic.

Bo pomyslcie - chyba wszycy byli swiadkiem sytuacji ze pojawia sie kobieta w towarzystwie, a niewolnicy sami sie zrywaja robic cos za nia, zupelnie nieproszeni
  • Odpowiedz
@polaczyna: A jeżeli ja nie traktuję Staśko ani jako bezbronny kwiatek, ani jako myślący człowiek, to chyba wg jej logiki, jestem zarówno "życzliwym seksistą", jak i jego przeciwieństwem.

Taka feministyczna wersja kota Schrödingera
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie zdziwilbys sie. Mowa oczywiscie o starszych panach, ale serio. Wyciągam reke na powitanie, zwyczajnie i przychodzi sie silowac z gosciem, ktory ciagnie reke do ust. Na szczescie przyszla pandemia. Ja wiem, ze pan jeden z drugim starszej daty i dla niego to kultura, ale idealnym okazaniem mi szacunku, czy zwyczajnego traktowania jak człowieka do uścisk dłoni.
  • Odpowiedz
@polaczyna:
-nie jesteśmy bezbronnymi kwiatkami!
-WSZYSTKO mnie prześladuje, jeżeli coś mi się nie podoba to reszta społeczeństwa ma to natychmiast zmienić, bo jestem takim płatkiem śniegu

Wybierz jedno.
  • Odpowiedz