Wpis z mikrobloga

Mireczki, miałem jedną robotę do wykonania, a mianowicie oświadczyć się na wakacjach. Zupełnie nie wiem jak to się stało, że wyjeżdżamy pojutrze, a ja dopiero teraz zacząłem szukać pierścionka ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i o dziwo jest fakap xD

Gdzie w Wawie można kupić stacjonarnie (na dostawę już nie ma czasu) ładny pierścionek? Przejrzałem już Apart i Kruk, znalazłem jeden, który by spełniał kryteria (cena 9-13k, rozmiar 8, niebiałe złoto), ale średnio mi się podoba. Yes ma słaby asortyment, gdzie jeszcze można szybko kupić coś ładnego?
Sprawę trochę też utrudnia fakt że #!$%@? się znam na pierścionkach, próbach złota i szlachetnych kamieniach xd

#warszawa #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Camel665: z rozmiarem 8 będzie ciężko, bo to praktycznie rozmiar dziecięcy (wiem bo szukałem takiego samego) więc pewnie na zamówienie raczej będą pierścionki w tej cenie.

Możesz popatrzeć jeszcze Jubitom.
@Camel665: no ciężko masz, rozmiar 8 jest niestandardowy. Czasem na Allegro widziałam takie malutkie ale od antykwariuszy, mógłbyś rzucić okiem czy byłoby coś do odbioru od razu w okolicy ale to też ciężko utrafić w gust.
@chipster: też tak myślę, ale ostatnio kupiłem sobie zabawkę za podobną kwotę i niefortunnie pochwaliłem się ceną, więc słabo by wyglądało jakbym kupić dużo tańszy pierścionek
@chipster: no rozmawialiśmy, nawet byliśmy razem u jubilera żeby zmierzyć rozmiar palca także to nie jest niespodzianka ;) Oraz to jest właśnie prawdziwe oblicze tego fakapu, bo razem ustaliliśmy że zagraniczne wakacje to fajna okazja do zaręczyn xd