Wpis z mikrobloga

Jak ktoś wnioskuje po ilości nowych modów na nexusie, można odnieść wrażenie, że społeczność modderska nie jest tak aktywna jak kiedyś, a moddowanie Cyberpunka umiera. Nic bardziej mylnego.

Dla sympatyków moddingowych eskapad, następne miesiące przyniosą powiew świeżości, a także moc różnych atrakcji. Stay tuned ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deletenomads: modów jest mniej, ale bardziej złożone, balansujące rozgrywkę, dodające pewne elementy. Co z tego, że kiedyś było więcej, skoro to jakieś fryzurki, kolory oczu... Modderzy Scissors i MDK (piszę z pamięci, mogłem coś poprzekręcać) ratują tę grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deletenomads: o, RMK nie MDK XD ale byłem blisko. No uwielbiam ich mody. Na lepszych netrunnerów, na balans broni i pancerza, na potrzebę przejmowania punktów dostępu, by móc atakować hackami. Wczoraj robiłem pełen format i pobierałem od nowa potrzebne mody.
Wyszło mi 16 modów, bez których już nie wyobrażam sobie tej gry. I nie były to bzdury typu "Tomek Pociąg jako Quadra", tylko same zmieniacze gejmpleju na trudniejszy/pełniejszy/sensowniejszy. Masz namiary na
@Qraape: Jestem na 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko 1 właściwie zajmuje się gameplayem, za to tworzą duży modpack, który powinien Cię zainteresować: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/oquc7z/cyberpunk_extended_mod_announcement/
Link do ich discorda jest gdzieś na tej stronie.
Premiera wczesnej wersji modpacka jest zapowiedziana na 3 sierpnia, ale na discordzie można już znaleźć bardzo ciekawe zapowiedzi. Nie wolno nic rozpowszechniać, to musisz samemu sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)