Wpis z mikrobloga

W kontekście Zofii Klepackiej wiele osób pisze: "jak możecie nie kibicować polskiemu sportowcowi", "skąd taki hejt na Klepacką?"
Otóż jeszcze 3-4 lata temu o Klepackiej słyszało niewiele osób, tak się składa że żeglarstwo nie jest jakoś super popularną dyscypliną w Polsce, a już na pewno nie medialną i widowiskową dla przeciętnego widza. Klepacka całą swoją popularność zbudowała na sianiu hejtu i nienawiści, teraz po prostu dostaje to co zasiała. Przez kilka miesięcy Klepacka brylowała w prawicowej prasie, udzielała wielu wywiadów i nie były to wywiady o sporcie tylko czysto ideologiczne #!$%@? w których uderzała i atakowała innych ludzi. Nawet państwowi sponsorzy tacy jak PGE odcinali się od wypowiedzi Klepackiej i prosili by zaprzestała swojej działalności medialnej i skupiła się na sporcie. Na niewiele się to zdało. Zachowanie Zofii Klepackiej jest zaprzeczeniem idei Igrzysk olimpijskich, które z założenia miały łączyć, a nie dzielić. Dlaczego miałbym więc kibicować komuś takiemu jak Zofia Klepacka?

#neuropa #sport #tokio2020 #oswiadczenie #gorzkiezale #bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt
saakaszi - W kontekście Zofii Klepackiej wiele osób pisze: "jak możecie nie kibicować...

źródło: comment_1627294500S0mzS9Jc1T5D7W23WjTT2H.jpg

Pobierz
  • 37
@saakaszi: i tak swoimi wpisami nigdy nie pokazała takiego poziomu jak 60% jej hejterów
ja zawsze kibicuję mniejszym prymitywom w jakichś wojenkach, więc w tym przypadku jej, choć uważam jej poglądy za zje*ane
i tak swoimi wpisami nigdy nie pokazała takiego poziomu jak 60% jej hejterów ja zawsze kibicuję mniejszym prymitywom w jakichś wojenkach, więc w tym przypadku jej, choć uważam jej poglądy za zje*ane


@Missudi: XDD nawet, gdyby jej hejterzy byli prymitywni, oni nadal byliby tylko anonimowymi internautami z zerowymi zasięgami i wpływem na opinię publiczną. Ona jest osobą znaną, docierającą do milionów Polaków (i nie tylko). Siłą rzeczy na niej ciąży większa
@camelinthejungle: tacy ludzie nie znikną; a jeśli nie będą mogli się brandzlować w lajkach i przynależności do swojej grupki, dyskusjach publicznych na dużych platformach, to z frustracji złapią za broń, żeby znaleźć poklask i słuchaczy.

Jakby nikt nie zwracał na nich uwagi, tzn nie hejtował, tylko krytykował na boku i miał w dupie, to sami by się wykruszali i wiedzieliby że nie mają kogo za to obwiniać.
@saakaszi: A ja się z Tobą nie zgodzę, skoro inni sportowcy przemycają politykę w świat sportu jakim jest klękanie przed blm, opaski lgbt itp, to uwazam ze powinno to móc działać w drugą stronę, aczkolwiek uważam, że w sporcie nie powinno być miejsca na politykę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saakaszi: Czyli jak tęczowi sportowcy urządzają swoją propagandę to jest super i każdy co się z tym nie zgadza to nietolerancyjny homofob. Jak ktoś z drugiej strony głosi coś przeciwnego to już można go szkalować.
Taka to wasza "tolerancja" lewicowa która oczywiście zarzucacie tej drugiej stronie.

Może tak abstrahować od tego wszystkiego i po prostu kibicować dobremu sportowcowi nie ważne jakie ma poglądy polityczno-spoleczne?

Szczerze to tutaj z waszego obozu lewicy
Czyli jak tęczowi sportowcy urządzają swoją propagandę to jest super i każdy co się z tym nie zgadza to nietolerancyjny homofob. Jak ktoś z drugiej strony głosi coś przeciwnego to już można go szkalować.


@m0rgi: tak, jak ktoś głosi coś przeciwnego równości i wzajemnemu szacunkowi to jak najbardziej można, a wręcz trzeba go szkalować.

Może tak abstrahować od tego wszystkiego i po prostu kibicować dobremu sportowcowi nie ważne jakie ma poglądy
@saakaszi:

Otóż jeszcze 3-4 lata temu o Klepackiej słyszało niewiele osób, (...) całą swoją popularność zbudowała na sianiu hejtu i nienawiści, teraz po prostu dostaje to co zasiała.


No chyba nie bardzo, bo każdy kto choć minimalnie interesuje się sportem na tyle, by oglądać np. IO, to kojarzy ją jeszcze choćby z Londynu, gdzie zdobyła medal. Podejrzewam, że zdecydowana większość kojarzy ją właśnie z czysto sportowych względów, niż z jakichś jej
@saakaszi co jak co ale jakbym zobaczył auto z takimi naklejkami to bym pomyślał 'ja #!$%@? co za patologia'. Tak, jestem patriotą i mam prawicowe poglądy (aborcję popieram, LGBT do pewnego stopnia po prostu ignoruję).